Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Watch Dogs

Watch Dogs'tan son detaylar (Video)

Kıdemli yapımcı konuştu

Ceyda Doğan - 28.08.2013 09:41
Ceyda Doğan - 28.08.2013 09:26
Kurbanlarımızı hack yoluyla yok edeceğimiz yeni oyunumuz Watch Dogs, ilginç konusuyla merak uyandırmaya devam ediyor. 22 Kasım tarihinde piyasaya çıkacak olan Watch Dogs, gizlilik üzerine de odaklanmış durumda. PC, PS3, Xbox 360 ve Wii U platformlarının dışında, yeni nesil konsollara da kendisini hazırlayan Watch Dogs, yeni bir video ile karşımızda. Kıdemli Yapımcı Dominic Guay'in ağzından Watch Dogs hakkında son detayları öğreniyoruz ve doğal olarak oyun içerisinde daha fazlasını görebiliyoruz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yapılan konuşmada büyük bir haritanın bizi beklediği ve dilersek işimizi oldukça gizli yaparken, dilersek daha farklı şekilde kurbanlarımızı bulabileceğimiz söyleniyor. Ayrıca PS4 konsollarında hack işleminin nasıl yapılacağı da açıklanıyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

İşte yayımlanan son görüntüler. İyi seyirler.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar
MK Okuru
 
 
 

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.