Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > Wonder Woman

Wonder Woman filminin aksiyon dolu yeni fragmanı yayınlandı

Türkçe altyazılı fragman geldi

Ersin Kılıç - 12.03.2017 12:23
Ersin Kılıç - 12.03.2017 13:23
DC sinematik evreninin en önemli karakterlerinden biri olan Wonder Woman filminin tanıtımlarına hız verilmeye başlandı. Birkaç kısa teaser ile karşımıza çıkan filmin yeni fragmanı nihayet yayınlandı.

Yayınlanan bu fragmana baktığımızda filmin ilk fragmanından bazı sahneler içerse de birçok yeni sahneye de sahip olduğunu görüyoruz. Fragmanın en önemli noktası ise şüphesiz karakterin çocukluğuna ve güçlerini kazanmasına tanıklık ettiğimiz sahneler oluyor. Karakterin Wonder Woman olmasından öncesine de yer verilen bu fragmanda ayrıca kötü karakterimiz de net bir şekile gösterilmiş.

Gal Gadot'un Wonder Woman rolüne bürüneceği filmde Chris Pine, Connie Nielsen, Robin Wright, David Thewlis, Danny Huston, Elena Anaya, Ewen Bremner ve Saïd Taghmaoui gibi isimler de yer alıyor. 2 Haziran'da gösterime girecek filmin yeni fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

yorumlar (5)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 13.03.2017 14:00 (0)
MK Okuru, 12.03.2017 14:19 (0)
MK Okuru, 12.03.2017 13:38 (0)


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.