Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲
haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > GameLoft

Wonder Zoo iOS Platfromda Güncellendi

İşte yenilikler

Merlin'in Kazanı - 18.03.2013 18:12
Merlin'in Kazanı - 18.03.2013 18:08
Gameloft freemium oyun kataloğundan olan popüler, sosyal oyun Wonder Zoo 3’üncü kez iOS platformlarda güncellendi.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Hayvanat bahçesinden kaçırılan hayvanların kurtarılması ve onları iyileştirmek için yapılan çalışmayı konu alan, 3boyutlu grafik ve farklı harita seçenekleri sunan oyun birçok farklı yaş grubuna hitap ediyor.
 
Bugün itibariyle yayınlanan güncelleme diğerlerinden çok daha farklı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Öncelikle oynun ismi Wonder Zoo: Animal & Dinosaur Rescue olarak değişti. Başlıktan da anlaşılacağı üzere oyun zamanda geri gidip dinazorlarların hakim olduğu içerik ile bu kez karşınıza çıkıyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyun içerisine eklenen zaman makinesi tarih öncesi vahşi hayataın içine dahil olmanız için size başlangıç noktası olacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Ayrıca yepyeni eklenen film içeriğiyle de eskilere dönme fikri daha da gerçekçi hale gelecek.
Yeni içerikler ise şöyle:
 
-Tarih öncesi görüntüler
-9 yeni dinazor
-3 yeni dekorasyon
-6 yeni habitatBunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Diğer ilgi çekici özelik de Game Center üzerinden diğer oyuncularla ilteişim kurabilme imkanınız olacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Geliştirlmiş Gacha layout ve NPC (non-playable character) ile oyunun çok daha sürükleyici hale geliyor. Oyunu iPhone ve iPAd cihazınızda güncellemesini  https://itunes.apple.com/app/wonder-zoo-animal-rescue-!/id518313894?mt=8 adresinden yapabilirsiniz.
yorumlar
MK Okuru
 
 
 

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.