Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > World of Tanks

World of Tanks finalinin yapıldığı müzeden enfes görüntüler

Hisart müzesini sizler için görüntüledik

Furkan Sakoğlu - 14.02.2017 12:50
Furkan Sakoğlu - 13.02.2017 16:31
Son yılların en başarılı çevirimiçi yapımlarından biri olan World of Tanks'in, geçtiğimiz Pazar günü Çağlayan'daki Hisart Müzesinde yapılan finalinde Merlin'in Kazanı olarak yerimizi aldık. Oldukça keyifli geçen final karşılaşmaları öncesi Hisart müzesinde yaptığımız gezintide, savaş tarihine birebir tanık olma şansına eriştik. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Gerçekten de savaş tarihini muhteşem şekilde anlatan müze de, Osmanlı döneminden modern savaş dönemine kadar birçok eser bulunuyor. En ince detayına kadar hazırlanan minyatürlere adeta hayran kaldığımız müze, gerçekten de tarihe yolculuk etmek isteyenler için muhteşem bir durak. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bizler de sizler için etkinlik öncesinde fotoğrafladığımız bazı eserleri göstermek istedik. İşte Hisart Müzesinde Merlin objektifine takılan muhteşem eserler:


yorumlar (1)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 15.02.2017 18:34 (0)
ilk once oyunun altın satısını euro gore degıl de sabıt kur fıyatına göre ayarlasınlar avrupa da 10 euro Turkıye de 40 tl cok buyuk haksızlık oluyor askeri ücretin 1404 oldugu yerde

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.