Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > Gifted

X-Men dizisinin adı belli oldu; Gifted

Kadro ilk kez görüntülendi

Hürcan Köse - 13.03.2017 10:28
Hürcan Köse - 13.03.2017 11:28
Sinematik X-Men evreninde geçecek olan ve bir yerden sonra bu evrene de direkt olarak bağlanacak olan yeni dizinin adı sonunda belli oldu. Gifted adlı dizi, aksiyon/drama türünde olacak ve Burn Notice adlı sevilen tv dizisinin yazarı tarafından yazılacak. Ona ek olarak X-Men'in ilk iki filmini yöneten Bryan Singer da diziyi yöneten kişilerden olacak. İkili uzun zamandır yeni dizinin prodüksiyonu üzerinde sıkı bir çalışma sergiliyor.

Dizinin, ana X-Men sinematik evreninde tam olarak hangi zamana denk geleceği henüz kesinleşmedi. Ana seriden ünlü kahramanları dizinin bazı bölümlerinde ufak göndermeler halinde ya da direkt rol olarak görmemiz mümkün.

Şimdilik Gifted'ın Sonbahar aylarına denk geleceği düşünülüyor. Ancak ufak bir gecikme ile 2018'e de kalması mümkün. Yayınlanan ilk kadro fotoğrafını aşağıda görebilirsiniz.

yorumlar (10)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 13.03.2017 15:24 (0)
birgün süperkahraman film/dizilerden bıkacaksın deseler,bir tarafımla gülerdim,ama hakikaten bıkkınlık verdi,netflix daredevil kalitesinde veya legiondaki gibi beyin yakacak durumlar olmadı sürece,tamamen boş,klasik,sıradan,çöpe gidecek yapımlardan birisi...
MK Okuru, 13.03.2017 10:46 (0)
timelineı çöp olan bir evren arkadaş sıfırlayın artık haklarıda verin marvela yapsınlar insan gibi birşeyler
MK Okuru, 13.03.2017 19:56 (0)
Bryan Singer çok güzel 2 film çekmiş olsa da, aksiyon dozajı düşük, karakterleri ve dünyayı da gerçeğe en uygun hale getirmeye çalıştığı için, uzun soluklu ve hayranların seveceği türden bir seri yaratamadılar. Şimdi toparlamakta zorlanıyorlar. O adamı bi daha kapıdan sokmamaları lazım.
MK Okuru, 13.03.2017 19:37 (0)
fox allah aşkına yayın haklarını disneye sat yeter anasını satayım kötü filmleri sağdığın en azından marvel evrenini bütün olarak görürüz


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.