Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲
haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Xbox One

Xbox Scorpio kontrolcüsü için patent mi alındı?

Çıkarılabilir triger tuşları mı?

Ersin Kılıç - 26.12.2016 14:10
Ersin Kılıç - 26.12.2016 14:09
Xbox One şu anda en başarılı kontrolcülerden birisine sahip bildiğiniz gibi. PC kullanıcılarının da tercih ettiği bu kontrolcü ilerleyen dönemlerde daha da geliştirileceğe benziyor. Microsoft'un almış olduğu yeni patent bu durumun ilk öncüsü olmuş.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Windows Central'in haberine göre Microsoft yeni kontrolcü için yeni bir patent almış durumda. Geçtiğimiz Mart ayında alındığı ama daha yeni ortaya çıkmaya başlayan bu patente göre yeni kontrolcünün Trigger tuşları istendiği taktirde çıkarılabilecek. Aynı zamanda özelleştirilebilir de olacağı belirtilen Trigger tuşları pinler yardımı ile kontrolcü üzerine oturtulacağa benziyor. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Elite Controller için yeni bir versiyon olarak geçse de Microsoft'un hala görücüye çıkarmadığı bu patenti Xbox Scorpio'ya da saklıyor olabilir. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (18)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 29.12.2016 04:06 (0)
Yaw he sizin bos oyunsuz x kutunuz daha iyi.satislardan belli.siz forza ve halo ya bakin durun
MK Okuru, 27.12.2016 15:28 (0)
xbox yeni s kasayla tasarımdada daha iyi duruma geldi!live sistemi ea access controller+elite controller başlı başına tercih meselesiyken gold üyelikte psn ye göre çok avantajlı! scorpio ilede gerçek 4k hemde yeni controlcü görücez!
pisiciler lütfen ex.ve tr dil oyunlar diye başlamayın:)
MK Okuru, 27.12.2016 15:22 (0)
zaten iyi olan xbox one s ve elite kontrolcüsünü dahada geliştirerek scorpio ile verilecek...dünyanın en iyi evrensel controlleri xbox kolları
MK Okuru, 28.12.2016 03:47 (0)
Siz xbox u alin evinizin bir kosesinde sus diye sergileyin.xbox baska bir seye yaramaz.yanina birde forza ve haloyu koyun tadina doyum olmaz.millet sony ps4 ile aya gitti geldi.ama siz xbox cular da bos seyler ile yasayin boyle.
MK Okuru, 28.12.2016 03:42 (0)
Yaw xbox in kollari ile adam gibi dovus oyunu oynuyan varmi.kollar karpuz gibi buyuk adana karpuzumu desem.hele o artiya ne demeli.hadi onuda gectim dovus oyunuda yokki ne king of fighter 14 nede street fighter 5 gold oyunlarida xbox 360 oyunlari kim takar.ancak forza ve halo baska oyun yokki
MK Okuru, 27.12.2016 10:38 (0)
MK Okuru, 27.12.2016 00:38 (0)
Şu xbox one kontrölcüsünün neyini beğeniyorlarsa..Rb Lb tuşları serçe parmağımı 10 dakikada kanser etti resmen.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.