Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Project Scorpio

Xbox Scorpio tasarımı kafaları karıştırdı

Nedir bu yeni tasarım?

Ersin Kılıç - 14.04.2017 10:47
Ersin Kılıç - 14.04.2017 10:47
Geçtiğimiz günlerde Digital Foundry ekibi tarafından teknik detayları açıklanan project Scorpio, yani yeni Xbox ile ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor. Ortaya çıkan bir tasarım ve sonrasında internette dolaşan söylemler ise iyice kafa karışıklığına sebep olmuş durumda.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Teknik detaylarının belli olmasından sonra internette Xbox Scorpio'ya ait olan bazı tasarımlar dolaşmaya başladı. Konsolun Developer Kit adı verilen yani yapımcılara dağıtılan sürümüne ait olan bu yeni tasarım bazı oyun severler tarafından konsolun son tasarımı olarak algılanmış durumda. zaten kafa karışıklığı da işte buradan geliyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Konsolun yapımcılara dağıtılan bu sürümünü, ana tasarım zanneden oyun severler konsolun tasarımı ile dalga geçmeye başladı bile. Uydu alıcısına benzetenden tutun da tasrımın çok kötü olduğuna dair birçok söylem dolaşıyor. tabi tüm bu söylemlerin ardından buna benzer bir final tasarımı gelir mi orasını şimdilik bilemiyoruz. Diğer taraftan E3 fuarında konsolun hemen hemen tüm detaylarının açıklanacağını da hatırlatalım.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (40)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 1
omer724, 23.04.2017 16:16 (0)
Açıkçası ben hiç bir platformun fanı değilim ama bu sefer "xbox scorpio" güç konusunda kazanıyor ps4 ve ps4 pro platformu ise exclusive oyunlar da öne geçiyor.(pc daha güçlü diye yorumlar gelmesin ben konsollar hakkında konuştum).
MK Okuru, 16.04.2017 06:06 (0)
Bu kadar sony fanı bir oyun sitesi olduğunuzu az belli edin bence

---------------------------------

Bu yazıdan bu sonucu çıkardıysan tebrik ediyorum açıkçası :) Aksine yazıda tasarımı kötü bulanları haklı bulmadığımı çünkü bunun final tasarımı değil, Developer Kit'i olduğunu söylüyorum.
MK Okuru, 19.04.2017 01:11 (0)
developer kiti piyasaya sürerlerse gözümü bile kırpmadan basarım parayı şundaki asalete duruşa bakarmısınız hey gidi hey nintendomu özledim gidip azıcık sarılayım
MK Okuru, 14.04.2017 15:40 (0)
God of war 4, The Last of Us 2, Horizon Zero Dawn, Uncharted, Persona 5, Days Gone, Death Stranding xbox'ı atomlarına ayırır!!!

Yeni konsol çıkarmak çözüm değil risktir! Xbone çıktı da ne oldu God of war, TLOU, Bloodborne gibi oyun yapabildi mi? Neredeyse her ay tebrik ettiler. Düzgün stüdyo lazım
MK Okuru, 14.04.2017 13:48 (0)
Yok anam böylesi aynı hatayı yer yüzünde yaşayan en salak insan dahi yapamaz. Benlik bi sıkıntı yok konsol konsoldur ama yani adamlar 3 seyden kaybetti 1 internet şart koşması 2 oyundan çok medya işlevlerinin ön plana koyulması ve 3 tasarım adamlar ilk 2 sini zorla düzeltirken 3.yu es gecmezler.
Seviye: 5
ultrAslan, 14.04.2017 12:33 (0)
Tasarım gerçekten böyle olacaksa bunun kötü ve çirkin olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Ama adamlara kızamam da. Çünkü parçaları değiştirilebilir bir makine yapmak istiyorsan tasarımdan ödün vermek zorundasın. Yanlış hatırlamıyorsam bu makinenin parçaları değiştirilebilecek diye bir söylenti vardı. O yüzden dediğim gibi tasarımdan ödün vermek zorunda kalırsın. Ama tabi gönlümüzden geçen parçaları değişmeyen bir konsol olması ve daha güzel ve hoş bir tasarımla piyasaya çıkması. Gerçi bilgisayara evrilmeye bu kadar uğraşan bir konsol firmasından beklentilerim oldukça iyimser oldu ama çıkmadık candan ümit kesilmez.
MK Okuru, 14.04.2017 11:41 (0)
xbox yeni s kasayla tasarımdada daha iyi duruma geldi!live sistemi ea access controller+elite controller başlı başına tercih meselesiyken gold üyelik ve geriye uyumluluk+crossplay psn ye göre çok avantajlı! scorpio ile hem donanım hem tipi iyi olmalı

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.