Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > Batman (Ben Affleck)

Yeni Batman filminde Deathstroke'u canlandıracak kişi belli oldu

Yakışır abimize..

Ersin Kılıç - 09.09.2016 10:26
Ersin Kılıç - 09.09.2016 10:25
Bildiğiniz gibi Batman vs Superman filminde meşhur yarasa kostümünü giyen Ben Affleck Justice League sonrası solo Batman filmi ile bir kez daha karşımıza çıkacak. Bu filmin en önemli özelliklerinden birisi de hem senaryo hem de yönetmenliğini ben Affleck'in yapacak olması. Daha önce yazıp yönettiği filmler ilerüştünü ıspatlayan Ben Affleck'in filmdeki rakibi ise dün gece saatlerinde belli oldu.

Geçtiğimiz ay Batman'in filmdeki rakibinin Deathstroke olacağı açıklanmış ama daha fazla bilgiye yer verilmemişti. İşte Deathstroke karakterinin Joe Manganiello tarafından canlandırılacağı resmi olarak açıklandı. Daha önce True Blood ve Magic Mike gibi yapımlarda yer alan Joe Manganiello, bu rol için uygun bir isim olarak görülüyor.

Süper asker olarak kullanılmak üzere güçlendirilen Slade Wilson daha sonra paralı askerliğe yönelmiş bir karakter. Acımasızlığı ile bilinen Deathstroke oğlunu tehlikeye attığı için karısı tarafından vuruluyor. Bu sırada sağ gözünü kaybettiği için bu gözünü gizleyen bir maske ile karşımıza çıkıyor.

Karakterin Justice League'de yer alıp almayacağı ise henüz belli değil. Solo Batman filminin 2018 yılında vizyona gireceğini de hatırlatalım.yorumlar (78)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 14.09.2016 23:38 (0)
Umarım FiLİMDE Batmanin Bas Düsmanı Deathstroke Olmaz Çok Güçlü Bi Karakter Deyil Zaten
Seviye: 1
clubber80, 10.09.2016 12:07 (0)
Batman ve Superman: Adaletin Şafağı ,rezaletinden sonra film çekmeye yüzleri var mı hala ...
Seviye: 3
sarmisak, 12.09.2016 00:16 (0)
Deadpool deathstroke çakmasıdır diyen arkadaşla ona cahil deyip hayır deadpool deathstroke çakmasıdır diyenler arasında bir fark yok. Zira deadpool da çakma değildir, parodidir. Aradaki farkı iyi bilmek lazın. X-men çakmadır mesela ama deadpool marvelin araklamalarına gönderme (evet kendi şirketine bile gönderme) yapmak için parodi uydurulmuştur. Yazarı iğneyi kendine batırıp çuvaldızla tüm çizgi roman - sinema - siyaset artık ne varsa delik deşik etmiştir. Deadpoolun büyüklüğü burdan gelir. Yoksa çakma karakter üretirken aynı kıyafet, aynı meslek neysede aynı soyisimde karakter üretilmez.
MK Okuru, 11.09.2016 19:19 (0)
65 tane yorum 60 tanesi bir kişinin Deadpool çakması dediği için ona verilen cevap.
MK Okuru, 12.09.2016 07:54 (0)


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.