Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 5

Yeni Battlefield için çalışmalar başladı

DICE düğmeye bastı.

Ersin Kılıç - 14.12.2015 10:41
Ersin Kılıç - 14.12.2015 10:40
Çıkışı üzerinden neredeyse bir ay geçen Star Wars: Battlefront'a son olarak Battle of Jakku ek paketi gelmişti. Oyunun yapımcı firması DICE, Battlefront için tabi ki yeni içerikler konusunda çalışmalarına devam ediyor ama firmanın tepe isminden gelen açıklamaya göre yeni Battlefield için düğmeye basılmış durumda.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Star Wars: Battlefront'un tepe ismi olan Dan Vaderlind kendi resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile DICE'ın yeni Battlefiled için çalışmalara başladığını duyurdu. Ekibin bir kısmının hala Battlefront ile ilgilendiğini belirten Vaderlind, kendisinin yeni proje için çalışmaya başladığını açıkladı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

2016 yılı için yeni bir Battlefield oyununun geleceği daha önce zaten belirtilmişti. Bu oyun Battlefield 5 mi yoksa Hardline gibi bir ek oyun mu olacak hep birlikte öğreneceğiz.

yorumlar (40)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 14.12.2015 13:23 (0)
MK Okuru, 14.12.2015 13:36 (0)
Seviye: 1
aralustun13, 15.12.2015 16:25 (0)
DICE, BF4 ve Battlefront'ta müthiş başarısını gösterdi. Frostbite motoruyla müthiş işler çıkardılar. COD oyuncusu olduktan sonra BF ye geçince COD'un ne kadar yetersiz kaldığını gördüm multiplayer bölümünde. Gerçek savaş hissini sonuna kadar alıyorsunuz. BF5'in de daha iyi olacağına inancım tam. Adamlar hala BF4 e harita yapıyorlar daha ne olsun. Her sene oyunu gelen bir COD serisi var bir de. İnsanlar EA Games'e para tuzağı diyor ama,bir kere season pass'ı alıp senelerce destek görmek her sene yeni COD oyununa para vermekten iyidir diye düşünüyorum.
MK Okuru, 14.12.2015 23:14 (0)
MK Okuru, 14.12.2015 23:21 (0)
BF 2143 söylentisi dolanıyordu,COD 'da gelecek zamanlarda geçen oyunlara geçtiğine göre doğru olması muhtemeldir.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.