Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 5

Yeni Battlefield oyunu haftaya duyuruluyor!

Oyun Türkçe mi gelecek yoksa?

Ersin Kılıç - 30.04.2016 00:05
Ersin Kılıç - 30.04.2016 00:05
Uzun süredir dedikoduları devam eden ve duyurulması beklenen yeni Battlefield oyunu için ilk resmi duyuru sonunda yapıldı. Öncelikle oyunun önümüzdeki hafta duyurulacağına dair ipuçları ortaya çıktı daha sonra ise yeni oyunun duyurulacağı resmi olarak açıklandı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyunun önümüzdeki hafta yapılacak duyurusu için ortaya çıkan davet mektuplarından sonra EA Games oyunun resmi Facebook hesabından duyurunun önümüzdeki hafta gerçekleşeceğini açıkladı. Üstelik bu Facebook hesabında diğer büyük markaların hesaplarında olduğu gibi Türkçe paylaşım da yapılmaya başlandı. Bu durum akıllara tabi ki o malum soruyu getiriyor. Oyunda Türkçe dil seçeneği olacak mı?Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Ayrıca duyurulacak olan bu yeni Battlefield oyununun daha önce dedikodularda belirtildiği gibi 1.Dünya Savaşı'nı konu edineceği rapor edilmiş. Yeni Battlefield duyurusu 6 Mayıs'ta yapılacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (82)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 1
BladesTR, 06.05.2016 22:26 (0)
Oyunun Türkçe gelme ihtimali, oyunun duyurulan yerin resmi EA Türkiye olmasımıdır? Yüksek ihtimal oyun zaten türkçe gelir.Battlefield 3 ve 4'de yoğun bir türk akını vardı.ESL olmak üzere kendimizi bir çok yerde gösterdik.ASUS gibi donanim parçalari satan firmaların yapmış olduğu turnuvalara çoğu türk oyuncu katılmıştı.Bir nebzede olsa biz türkler kendimizi her alanda göstererek çoğu oyunun türkçe çıkma ihtimalini iki katına çıkartabiliriz.Korsan kullanım göz önüne alındığında ne yazık ki ülkemiz "ekonomik bütçesi uygun olmayan" kişiler tarafindan tacize uğruyor.Bu durumda oyunların türkçe olma ihtimali çok düşük kalıyor.Cevat Yerli korsan kullanımı bildiği halde seriyi full türkçe çıkarttı.1 çıktı 2 çıktı 3 çıktı hepsi türkçe oldu.Ne kadar satarsa satsın onun için fark etmedi.Bizim buradaki tek sıkıntımız türkçe oyun oynamak! Yabancı dilimiz gelişsin diye tamam altyazılı oynamakta güzel fakat "KENDİ DİLİMİZİN OLDUĞU OYUNLARI" artık oynamak istiyoruz.Yıllardır türkçe altyazı yamalarıyla uğraştık durduk, artık buna bir son verilmeli.
Seviye: 5
warehouseman, 30.04.2016 07:32 (0)
Zaten rakipsiz en iyi multiplayer FPS oyunu,birde Türkçe dil desteği olursa tadından yenmez.
MK Okuru, 05.05.2016 15:03 (0)
Arkadaşlar 2. dünya savaşını 1. dünya savaşını U N U T U N nerden geliyor sizde bu nazi öldürme hastalığı anlamıyorumki abi açıkçası ea dan da bişey beklemeyin bf4 çok farklı olacak demişti oynayanlar bilir battlefield değil bugfield multiplayeri sp ye uyarlamışlar yapay zeka zaten 20 yıllık by
MK Okuru, 30.04.2016 18:57 (+1)
hayatımda gördüğüm 2.kusursuz oyun battlefield bu senede zirve yapar kuşkusuz kadın başkahraman olacağıda söyleniyor aklımdanda geçirmiştim olmasını umarım öyledir ve bf kaliteli bir oyun olarak kadın karakterle bir fark daha ortaya azda olsa fark koyar gta 6 dada kadın karakter dedikodusu dönüyor
MK Okuru, 04.05.2016 16:12 (0)
Kurtar bizi şu callofduty rezilliğinden eski bir savaş konusu edin battlefield lütfen !!
MK Okuru, 03.05.2016 21:31 (0)
Arkadaşlar şu 3. Dünya savaşı temasını sızdıran ve dlc planını paylaşan youtuber fake olduğunu açıkladı ayrıca ea'in stream ekibi de yakın gelecek olmasının Sw: battlefront ve titanfall 2 'ye yakınlığından mantıksız olacağını söyledi. O yüzden yakın gelecek olması zor ama benim umutlarım o yönde...
Seviye: 1
Masters, 03.05.2016 21:01 (0)
Battlefield hayranı değilim ama bu sefer beklentim büyük. Oyunun 1. Dünya savaşında geçmesi bence imkansız. 3. Dünya Savaşını konu alan bir oyun bekliyorum ben. Ha 1. Dünya Savaşında geçse daha mutlu olurum o ayrı.

Bakalım, şunun şurasında kaldı 3 gün.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.