Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 5

Yeni Battlefield'dan bir resim sızdırıldı!!

Xbox Store büyük bir pot kırdı

Hürcan Köse - 06.05.2016 17:56
Hürcan Köse - 06.05.2016 17:55
GÜNCELLEME: Bir resim daha geçti elimize. Haberin en alt kısmına bakmayı unutmayın. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bu akşam saat 23:00'da duyurulacak olan yeni Battlefield oyununu merakla bekleyenlerdenseniz bu haberimiz sizin için. Günlerdir yeni Battlefield'ın hangi zamanı konu alacağına dair tartışmalar sürüp gidiyor. Bugün sabah itibarı ile yayınlanan birkaç resim sayesinde de oyunun gelecekte değil, tam aksine geçmişte geçeceğine dair birkaç dedikodu ortaya atılmıştı. Biraz önce Xbox Store'da sızdırılan bir resim sayesinde bu dedikodu biraz daha gerçeklik payı kazanmış oldu.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


Geçtiğimiz bir saat içerisinde Xbox Store'da yukarıda gördüğünüz resim yayımlandı. Büyük ihtimalle bir aksilik yaşandı veya biraz heyecan yaratmak adına böyle bir metoda başvurdular. Resimdeki karaktere baktığımızda bulunduğu zamanın tam da tahmin edildiği gibi Birinci Dünya Savaşı evresi olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz. 20. yüzyıldan kalma bir pistol ve dikenli bir el bombası. Ayrıca kendisi bir zeplinin önünde duruyormuş gibi görünüyor. Evet, tam tahmin ettiğimiz gibi. Büyük ihtimalle tıpkı bu resimde gördüğümüz gibi yeni oyun Birinci Dünya Savaşı'nı konu alacak. Bu akşam hep beraber resmi açıklama ile kesin olarak göreceğiz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

GÜNCELLEME: Biraz önce Reddit'e bir oyun dükkanının paylaştığı resime göre yeni oyunun adı Battlefield 1 olacak. Ya bizi cidden iyi kandırıyorlar ya da DICE ve EA çok garip işlerin peşinde. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (45)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 5
nerobianco, 06.05.2016 21:47 (0)
umarım troldür çünkü fotodaki tabancayla ateş etmek için almam ben bu oyunu
MK Okuru, 06.05.2016 18:52 (0)
1.dünya savaşında zeplin vardı hatta afrikada italyanlar bize karşı kullandı .
MK Okuru, 06.05.2016 19:20 (0)
pelerin şarapneli engellemek için olabilir sabotaj görevi gibi geldi resim
MK Okuru, 06.05.2016 22:45 (0)
Dipnot: Oyun gelecekteki geçmiş gibi. Yani alternatif bir 1.dunya savasında geçecek.Bu yüzden oyunda teknolojinin yeride olacak
MK Okuru, 07.05.2016 15:42 (0)
bu ne lan pelerin falan? günümüz oyunları iyice saçmalamaya başladı.
MK Okuru, 06.05.2016 18:22 (0)
Zeplinin birinci dünya savaşında ne işi var? İkinci dünya savaşı olmasın o merlin bey?

------------------

Anlaşılan birilerinin tarih dersine daha fazla özen göstermesi gerekiyormuş :) Evet sevgili okur, zeplinler o dönemde vardı. Hatta Paris ve Londra zeplinlerle bombalandı.

Hürcan.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.