Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Call of Duty: Infinite Warfare

"Yeni Call of Duty sizi çıldırtacak!"

Asdfghjklşisadsd

Ersin Kılıç - 20.02.2017 13:45
Ersin Kılıç - 20.02.2017 13:45
Call of Duty serisi satış rakamlarında oldukça başarılı olsa da serinin giderek kan kaybettiği ve yapımcıların da bunun farkına varmaya başladığı bir gerçek. Özellikle Infinite Warfare'ın sunucularına baktığımızda serinin eski oyunlarından daha az oyuncuya sahip olması, seri adına birşeylerin yanlış gittiğinin de en büyük göstergesi. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

İşte bu durumun farkında olan Activision tarafından geçtiğimiz hafta bir açıklama yapılmış ve Call of Duty serisinin köklerine geri döneceği belirtilmişti. Bugün ise Sladgehammer tarafından gelen bazı açıklamalar ortaya çıktı ve bu açıklamalara bakacak olursak yeni Call of Duty bizi çıldırtacak(mış). Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Firmanın kurucularından biri olan Glen Schofield geçtiğimiz günlerde kendi Twitter adresinden oyunla ilgili bazı açıklamalarda bulunmuş. Oyunun köklerine döneceğini bir kez daha yenileyen Schofield "umarım yakında açıklama yapabilirim, yoksa çatlayacağım" sözleri ile bu konuda ne kadar sabırsızlandıklarını dile getirmiş. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bu açıklamaya gelen bazı endişeli yorumlar sonrası olaya dahil olan Glen Schofield "Endişelenecek birşey yok. Duyurumuzu bekleyin, çılgına döneceksiniz. Şimdiye kadar yaptığımız en iyi iş ve göstermek için sabırsızlanıyoruz" sözlerini sarfetmiş. Umudumuz pek olmasa da umarız oyun iddia ettiği kadar başarılı olur. Call of Duty gibi önemli bir seri başarılı olacaksa biz, daha doğrusu ben tükürdüğümü yalamaya razıyım..
yorumlar (65)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 21.02.2017 18:29 (0)
Ben Soup'u, Ghost'u, Cpt. Price ı özledim. Onları tekrar bir arada görsek efsane olur.
MK Okuru, 02.03.2017 01:09 (0)
abd rusya daeş ypg Türkiye suriye ırak.. hepsini içine alan bir orta doğu temalı cod oyunu bizi çıldırtabilir!
MK Okuru, 20.02.2017 15:12 (0)
Activision hatayı infinity wardı dağıtarak yaptı zaten.böyle şeylerle uğraşıcağına önce gidip jason west,vince zampella ve geri kalan tüm ekibin gönlünü alsın.ondan sonra seri belki eskisi gibi olur...
MK Okuru, 23.02.2017 17:34 (0)
zaten aşırı pahalı bilgisayarların kaldırabileceği anca zenginlerin alabileceği bir oyun olacağı için sitenin %50 si mutlu ama bunu asla alamayacak
MK Okuru, 27.02.2017 05:50 (0)
tükürdüğünüzü yalamaya alışıksınız zaten yeni bir şey değil:))))

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.