Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Call of Duty: Infinite Warfare

Yeni Call of Duty'den şifreli yeni video

Bu akşam, sürprize hazır olun

Furkan Sakoğlu - 02.05.2016 09:38
Furkan Sakoğlu - 02.05.2016 09:38
Geçtiğimiz günlerde yayımlanan ilk video ile yolda olduğunu duyuran yeni Call of Duty'den bugün şifreli ikinci videomuz yayımlandı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

İşgal altında olduğunu belirten Lt. Reyes'in bizlerden yardım istediği yeni video, ayrıca bir de gizli mesaj barındırıyor. Geçtiğimiz ay Facebook'da devreye giren Messenger Bot ile hazırlanan şifreli görüşme için şuradan CODMessenger'a ulaşabilir, LT. Reyes'e bir selam çakabilir ve sizden G harfi ile başlayan bir şifre istediğinde, "GCNE3MD4GATF" şu şifreyi girebilirsiniz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Şifreyi girdikten sonra ise Reyes bizleri Türkiye saati ile 19:00'da bir sürprizin beklediğini belirtiyor. Büyük ihtimalle oyunun resmi duyurusu, saat 19:00'da olacak. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Şifreli videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

yorumlar (4)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 02.05.2016 14:04 (0)
Bu görselliği ps3 de görüyoduk kardesim biraz geliştirin kendinizi ya ulan onu gectim dünya yetmiyomuş gibi uzayda savaşmak ne :) 15 yaş altı oyun çıkıcak desenize
MK Okuru, 02.05.2016 10:34 (0)
Yine gelecek temalı bir oyun çıkacak sanırım. Şöyle güzel bir close combat fpsye hasret kaldık. Battledield zaten tank uçak savaşı. Call of Duty de sürekli gelecek temalı oyunlara kaydı. Cidden bıktım artık.
MK Okuru, 02.05.2016 11:44 (0)
sırf modern warfare remastered için alacağım şu oyunu. Yoksa işim bitmişti bu seriyle.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.