Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Yeni Mass Effect, Nintendo Switch'i pas geçecek

Umutlar başka bahara kaldı

Ersin Kılıç - 03.01.2017 10:29
Ersin Kılıç - 03.01.2017 10:29
Normandy gemisinin yeni üyeleri ile tanışacağımız Mass Effect: Andromeda bu yılın en çok beklenen oyunları arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One için çıkacağı daha önce resmi olarak açıklanan oyun için bir süredir Nintendo Switch söylentileri de dolaşıyor. Tüm bu söylentilere açıklama ise birinci ağızdan geldi.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyunun yapımcılarından Mike Gamble oyunun şimdilik Nintendo Switch için düşünülmediğini resmen açıkladı. DualShockers ile söyleşi yapan Gamble, oyunun Nintendo Switch'e gelip gelmeyeceği sorusuna "Şu aşamada hayır. Planlarımız arasında yer almıyor. Eğer Switch çıkış yapar ve konsolu alan herkes Mass Effect isterse kim bilir, hiçbir zaman bu olasılığı göz ardı edemeyiz." açıklamasıyla da konsol için açık bir kapı da bırakmayı ihmal etmemiş.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Mass Effect 3'ün daha sonradan Wii U için çıkış yaptığını düşünecek olursak belki benzer bir planlama Switch için de gelebilir. Yine de oyunun diğer platformlara göre çok geç çıkması satış rakamlarına da muhtemelen fazlasıyla yansıyacaktır.

yorumlar (1)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 2
Silmak, 04.01.2017 05:44 (0)
koca mass effect ekibi doğmamış bebeğe don biçecek değil ya, yerinde bir cevap olmuş. konsol çıkar, kapasitesini ortaya koyar, oyun da yeterince efsane olur ve nintendo'cu kitle kendi konsolları için kesenin ağızını açmaya hazır olduklarını belli ederlerse adamlar yapar. ucuza kaçan bir port ile namlarını, satmayacak bir şey için de vakitlerini harcamaz böyle profesyonel adamlar.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.