Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Yeni Mass Effect romanları birçok soruyu cevaplayacak

Yeni serinin kayıp halkaları

Ersin Kılıç - 27.06.2016 10:15
Ersin Kılıç - 27.06.2016 10:15
Mass Effect evreni sadece oyunlarıyla değil romanlarıyla da oldukça önemli bir yere sahip. İlk üçlemenin birçok detayını öğrendiğimiz romanları, serinin yeni oyunlarında da destekleyici bir rol oynayacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Mass Effect kitaplarının yayın haklarını elinde bulunduran Titan firması gelecek olan yeni kitaplar ile ilgili bazı bilgileri okuyucuları ile paylaştı. Hikayenin (Mass Effect Andromeda) öncesi ve sonrasını anlatan kitapların yayınlanacağını belirten firma, bu kitapların Mass Effect evreninin önemli bir parçası olacağını dile getirmiş. Ayrıca yayınlanacak olan bu yeni kitaplarda önemli karakterlere odaklanılacağı ve serinin hayranlarının kafasını kurcalayan birçok soruya kitaplarda cevap verileceği de gelen bilgiler arasında. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Mass Effect serisi için hali hazırda yazılan 4 kitap bulunuyor. Bu kitaplardan ilki N. K. Jemisin tarafından kaleme alındı ve Ağustosayında rafları süsleyecek. henüz yazarları belli olmayan Mart ve Eylül 2017'de iki kitap daha çıkaracak olan seri için hazırlanan 4. kitap ise Mart 2018'de raflardaki yerini alacak. 4. kitabın yazarlığını ise oyunun yapımcılarından Mac Walters üstlenecek.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (6)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 27.06.2016 13:40 (0)
MK Okuru, 28.06.2016 14:32 (0)
Kitapları Drew Karpyshyn tarafından yazıldı diye biliyorum ben mi yanlış görüyorum. :)
MK Okuru, 27.06.2016 16:00 (0)
Mass Effect romanlarının sıkı bir takipcisiyim. Bu habere çok sevindim, umarım çizgisini kaybetmezler. Bu arada küçük bir bilgi, ilk kitaplardan üçleme olarak bahsetmişsiniz, aslında 4 tane kitap var. Son kitap "decemption" Türkiye'de bulunmuyor.

-------------------------------

İlk üçlemeden kastım oyunlardı.

:)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.