Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect 4

Yeni Mass Effect'in tadına varmak için tek bir ekran yetmeyecek!

Bioware'ın Twitter işgali devam ediyor

Emin Çıtak - 10.06.2015 15:49
Emin Çıtak - 10.06.2015 15:48
Genelde EA şirketi altında çıkan oyunlar, duyuruldukları andan itibaren her yerde kendilerini boy boy gösterirler. Hele bu marka Mass Effect olunca, oyun hakkındaki her şeyi çıkmadan öğrenmeyi bekliyor insan. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Nedendir bilinmez Bioware bugüne kadar oyunu kimseye göstermedi. Birkaç ekran görüntüsü, sınırlı bilgiler haricinde Mass Effect hakkında hiçbir şey bilmiyoruz. Elimizdeki yegane bilgiler oyun yapımcılarının gizemli tweet’leri oluyor genelde.

Bioware’dan Chris Wynn’de bunu yaptı. Twitter üzerinden paylaştığı “kasıtlı olarak görüntü bulanık” fotoğrafla yeni Mass Effect’in ne kadar müthiş olduğundan bahsetti. Hatta dediğine göre Mass Effect’in mükemmelliğini algılayabilmek için bize tek bir ekran bile yetmeyecekmiş.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bioware bu sefer oyunu göstermek yerine Twitter üzerinden çalışanları aracılığıyla ilginç bir viral kampanyası yürütüyor. Bize de E3’ü, yeni Mass Effect’i heyecanla beklemek düşüyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

yorumlar (17)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 10.06.2015 17:54 (0)
Yeni oyuna Liara'yı koymazlarsa kendimi kesecem. Hangi çözünürlükte olursa olsun ruh eşim o :)
MK Okuru, 10.06.2015 23:28 (0)
Seviye: 2
shehzadeMurat31, 10.06.2015 21:57 (0)
walla kusura bakmasınlar da,öyle herkes çift monitör alacak zenginlikte değil...internet cafe mi kuralım yani?...bence bi tane adam akıllı monitör alıp onda oynamak çok daha akıllıca olur...yoksa manyak gibi 2 monitör alan da olur bu ülkede...
MK Okuru, 10.06.2015 17:05 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.