Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > PewDiePie

Youtube, Pewdiepie'ın şovunu iptal ediyor!

Pewdiepie'a 2.darbe..

Ersin Kılıç - 14.02.2017 16:26
Ersin Kılıç - 14.02.2017 16:25
Youtube'un en çok izlenen kanallarından biri olan Pewdiepie'ın başı bu sıralar paylaşmış olduğu bir içerik nedeniyle dertte. Geçtiğimiz günlerde Fiverr üzerinden Anti-Semitist (Yahudi karşıtı hareketler) bir içerik paylaşılmasını sağlayan Pewdiepie'a ilk geri dönüş Disney'den gelmiş ve firmaya bağlı olan Maker Studios sponsorluk anlaşmasını feshetmişti. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

''Her ne kadar Felix provokatif bir dile sahip olsa da ve hayranları onu bunun için sevse de, bu konuda gerçekten çok ileri gitti ve sonuç olarak ortaya çıkan görüntü oldukça uygunsuz.'' açıklamasında bulunan Maker Studios sonrası ikinci darbe ise anlaşılan Youtube'dan gelecek.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Variety'nin raporlarına göre Youtube, Pewdiepie'ın gerçekleştirdiği "Scare Pewdiepie" isimli şovu iptal ediyor. Gelen haberlere göre aylık 10$ ödemesi bulunan Youtube Premium üzerinden yayınlanan Scare Pewdiepie isimli şov 2.sezonu göremeyecek ve iptal edilecek. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Olay ile ilgili henüz resmi açıklama gelmese de anlaşmasını hali hazırda sonlandıran Maker Studios ortaklığı ile geliştirilen ve iptal edileceği söylenen Scare Pewdiepie'ın 2.sezonu geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Şovun ilk sezonu ise hala ulaşılabilir durumda.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (42)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 2
RemaG7, 15.02.2017 15:23 (+5)
Neden hemen olayı İslam a çektiniz acaba ya şu sitedeki zihniyeti bir türlü anlayamıyorum arkadaş her zamanda aynı şeyi söylüyoruz ama anlamıyormusunuz yoksa anlamakmı istemiyorsunuz burası oyun ve sinema sitesi haberle ilgili yorumunuzu yapın yeterli yani her oyun , sinema veya kaybedilen bir ünlü olduğunda hemen olayı dine ve siyasete bağlamanız sıktı artık çok merak ediyorum acaba ne zaman insanlara dinleri ve kültürleri ile değilde sadece bir Dünya insanı olarak bakıcaz...islam olsun Yahudilik olsun Hristiyanlık olsun fark etmez hiçbir dine ayrımcılık yapılmamalı ve karşıt şeyler söylenmemeli hepsine saygılı olunmalıdır deyip pewdiepie ı kınamalıyız sadece yapılması gereken bu haberle ilgili. Herkese iyi oyunlar.
Seviye: 5
insidethefire, 20.02.2017 09:30 (0)
yine araştırılmadan, bilmeden atılmış onlarca yorum, bari açın adamın -Pewdiepie- "my response" videosunu izleyin bari
MK Okuru, 19.02.2017 16:51 (0)
Bu işler boyledir islama karşı bu hareketi yapsa en fazla müslümanlar kufrederdi yahuilere karşı yaparsan kanalını bile kapatırlar dua etsin adamların elinde büyük şirketler
MK Okuru, 18.02.2017 14:57 (0)
Adam dark-humor şakaları yapan bir komedyen olarak geçiyor zaten hem sadece adamın kötülükleri görünmez o adam hasta insanlara milyonlarca dolar bağış yaptı.Üstüne çok gidildiğini düşünüyorum.
MK Okuru, 15.02.2017 02:59 (+1)
Şimdi; 1- Yahudilere değil, Yahudi maskesi altındaki Evanjelist Siyonistlere ölüm demeliydi. Burada hata yaptı çünkü Yahudileri sömürüp üzerlerinden pis işlerini yürütenler bunlar. 2- Siyonist zihin dünyasının dünyayı yönetmekte olduğunun da kanıtıdır bu gelişmeler.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.