Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
favori oyunlar

Favori oyunu bulunmamaktadır.
reklam
oyun sistemi

Oyun sistemi belirtilmemiştir.
reklam

kişisel bilgiler

Üyelik Tarihi: 25.11.2010

Mesaj Sayısı: 568

Forum Adı: http://hertelvedenbiryudum.blogspot.com.tr/?m=1

son yorumlar

Power Rangers

24.03.2017 21:11

Yaşam standartları açısından herşey diye belirtmiştim.İçimizde istediğimiz inanca sahip olalım ondan sonra boş tabiki haklısın. Malesef bende sana katılıyorum resmen distopik bir geleceğe hızla sürükleniyoruz.

Power Rangers

24.03.2017 13:51

Bu agresifliği nereden alıntı yaptınız ? Siyonizm sizi bu hale getiren araç mı ?Değişik boş ve saygısızlık bir nesil nasıl yetişti , ilk tetiklenen olay nereden başlıyor ? İşte bunların cevabını verdiğin vakit agresifliğin boş bir dayatma olduğunu gizli pencereden görürsün sevgili agresif arkadaş. Malesef bu depresif ve bunu destekleyen agresif kamuflaj nerdeyse türk gençlerini pençesine aldı.Bu işin siyonizm ile alakası yok diye düşünenler için bu arkadaşın yorumunu göz önünde bulundurmak gerekiyor sebebi aynı bir siyonist gibi benim söylediğim düşünce en doğrusu diğer düşünceler umrumda değil.Bu benciliyet ve üstün görmeyi tetikleyen ilk kıvılcım bu felsefeden geliyor.Buda çok normal kapitalist şirketleri yönetenlerde siyonistler tıpkı bizim ülkeyi yönetenler gibi. Bu dayatmayı önlemek için gözünüzü dört açın bilinçlenin herşeyi ele geçirebilşrler ama bilinçlerinizi zihinlerinizi geçirmelerine izin vermeyin.

Vampyr'in dört farklı sonu olacak

12.02.2017 15:59

Süper hakkatende bu tip oyunlar gerçekten çok ilgimi çekiyor.Stealth oyunlarda ne kadar gizli gidilebilirse o kadar gitmeye çalışırım bu son hoşuma gitti.

Fallout 4'ün PlayStation 4 Pro güncellemesi yayımlandı

12.02.2017 15:54

Fallout 4 güzel oyun fakat animasyonlarıda grafik motoruda çağın çok gerisinde.Mutlaka bu eksikleri görüyorlardır bir sonraki oyun herhalde elder scrolls olacaktır ve bu oyun için grafiksel anlamda artık birkaç gömlek öteye gitmeleri lazım.Fizik motoru 2005'ten beri aynı artık bir çağ atlamalı.

John Wick 2 - İnceleme

12.02.2017 11:46

Lexus söylenecek herşeyi söylemiş zaten.Gereksiz insan olmayın az topluma faydanız olsun.Böyle kan emici gibi dolaşıyorsunuz ortalarda..Adam kara cahil tutmuş onu okuyun bunu okuyun önce vizyon sahibi olun okuyun bilgileninde kara cahil ağzınızı açmadan biraz bilgi sızsın..Ama nerde kör kütük cahillik akıyor daha nerde ne konuşacağını bilmeyen adamsın kalkıpta sözüm ona müslümanlığa sahip çıkıyor bir tarafımın soytarıları..
puan verdiği oyunlar
en beğenilen yorumlar

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu

13.05.2016 00:44

Şimdi bazı arkadaşların yorumlarını gördüm fakat hepsine tek tek yazmak istemedim.Atışmak için değil yanlış anlaşılmasın bu fikir paylaşımıdır.Demek istediğim çoğu yorumda oyun güzel prodüksiyonu iyi vs fakat oyun efsane değil diyorlar.Bende şu şekilde fikrimi söyleyim.Genelde zaten efsane kavramını oyunlarda ilkleri yaşatanlar için kullanıyoruz. Fakat şunu söylemek gerekirki yıl oldu 2016 ve artık bu tür tonlarca oyun yapıldı hepsi görücüye çıktı puanlandı.Eee doğal olarakta bu kadar fazla oyun içerisinde efsane olanlar hep ilkler oldu.Misal Mafia 1 hep efsane kalacak Mafia 2 güzeldi fakat efsane değildi.Sebep şu daha öncede belirtmiştim ilk yapılan şey efsane olur sebebi çok açık öncü olması türe.Peki efsane ya da iyi oyun arasında büyük bir fark var mı ? Bana sorarsanız yok..Neden sebebide şu bana göre tüm eski oyunlar efsane Diablo 1 , Mafia 1 , Max Payne 1 yani sırala sırala bitmez..Hal böyle oluncada insanların akıllarına bir oyun çıkınca eskiler geliyor haklı olarak benimde geliyor.Fakat bu oyun için haksızlık yapılmasın oyun Motion Capture teknolojisini dibine kadar kullanmış üstüne bugüne kadar yapılmış en gerçekçi animasyonlar var.Üstüne film gibi..Yani zaten yeni gelecek oyunlar bunları getirecek..Sen bir Half-Life gibi bir efsane bir daha bekleyemezsin.Beklentilerin ölçütleri hep eskilere gidiyor. Beklemeyin arkadaşım öncü olacak yapıtlar.Zaten çoğu kullanılan teknolojide en kusursuzunu Uncharted kullanıyor.Bu sebepten bana göre bu oyun şaheser..Tıpkı The Witcher 3 ,Dark Souls 3 , Bloodborne gibi..He bana göre GTA 5 te bu listede..Çok özür dileyerekten MGS yi de buraya ekliyorum.. Bu oyunların efsane olduğunu ileride öğreneceksiniz.Bu oyunların üzerine ekleyerek birşeyler yapmaya çalışacak çoğu firma bunlarda onlara ışık tutuyor.Ama dediğim gibi Amerika bir kere keşfedildi bir daha keşif beklemeyin..Artık üzerindeki mimari yapısına bakacağız..Devir bu noktada.. Fikirlerim bunlar arkadaşlar..Kişisel saldırı yapmadan yorum yapacaksanız eyvallah.Her soruyu ve yazılanı cevaplarım ama terbiyesizlik ve kişisel saldırı yapacaksanız lütfen yazmayın beni kastederek.. İyi oyunlar herkese..

Carrie Fisher'ın annesi Debbie Reynolds kızının acısına dayanamadı

30.12.2016 07:01

Ottoman siz ne demek ? Madem ısrarla sormuşsun biz Türk milletiyiz..Sen kimsin ? Osmanlıların kölesi mi ?Yoksa insanların maskotu yada oyuncağı? Kendi düşüncen olsun koyun olma..Bal gibide burda siyaset yaptın.Değersiz ve boş olduğu için yazmayacaktım ama dayanamadım.Bu söylemleri geçtik burası oyun sitesi ve burda şehit haberleri verildiğide oldu.Baş sağlığı için..Dünyanın göz önünde olan bir insan ölüncede tabiki onuda yazacak böyle "ellerimde yaş odun , beynimi aldırdım ,dinimide sömürdüler bu aldırdığım beynimide" diyerek bir yol sandığın patika bile demeye bin şahit çamurlu bir yoldasın ve bu zihinler geleceğimizi tehlikeye atıyor acilen şiddetle kültürleştirme seansı kursları var oralara gidebilirsin..Yoksa infilak edeceksin..

500M doları Crytek Türkiye'ye değil, Türkiye Crytek'e yatırım yapacak

06.01.2017 00:53

Talisca kendini paralamışsın ama şunu unutma senin ne anlattığın önemli değil herkes ne isterse onu anlar.Hele bizim ülkemizde biraz daha gelişmiş hiç dinlemeden yorum yapmak.Kimse üzerine alınmasın şahsa münasır yazmadım.Ama taliscanın demek istedikleri az çok herkese tercümandır.Biraz gırgıra vurarak yani ağlanacak halimize gülebiliriz mesajıdır. Biz insan yetişmesine ne zaman önem veririz o zaman bu tartışma platformlarımızda gelişir.MK sen ne yaparsan yap işin ucu siyasete bağlanıyor.Şu konunun altını okuyun kim konuyla alakalı yazmış valla bir elin parmağını geçmiyor.Geçmezde çünkü bizde zihniyet fikir üretmek değil fikir çürütmek malesef..Anlayan anladı..

Galatasaray eSports takımı duyuruldu!

30.11.2016 20:25

Ultraslan bende sana katılıyorum.Bu bir spor değil.Bedenle yapılmayan birşey spor olamaz.E-spor tamamen ticariyi ön plana alan ve spor duyguları gütmeyen bir oluşumdur.Her rekabet ortamı olan platformu spor dalı olarak göstereceksek yanmışız.Bu arada bende rahatsız falan olmuyorum.Tabi ki katılabilir yani yarışabilir ama spor olarak görülmeyecek bir oluşum.Bilgisayara yumul ve saatlerce başında kal göz sporu yani başka ne olabilir..

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ü özlemle anıyoruz...

10.11.2016 06:54

Atam özlemle arıyoruz seni her geçen gün biraz daha..

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.