Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
favori oyunlar
reklam
oyun sistemi

Oyun sistemi belirtilmemiştir.
reklam

kişisel bilgiler

Üyelik Tarihi: 31.12.2016

Mesaj Sayısı: 39

son yorumlar

Ghost Recon Wildlands'ın açık betası yeni bir bölge içerecek

10.02.2017 15:15

Rdr 1in abartıldığı kadarda iyi bir oyun olduğunu düşünmesemde Rockstar ın adı yeter deyip en çok beklediğim oyun olsada 2. Likte kalsada betasıyla beni azdıran oyun budur. Eğerki SGW cryengine a ragmen optimizasyon sınavından geçerse benim için yılın oyunuda olabilir. Altını çizmek lazım yeni nesil standartlarını bu yıl çıkacak oyunlar belirliyecek. Bundan sonraki senelerde çıkacak oyunlar ise konsolun son ömürlerinde sınırlarında gerçekten dolaşan oyunlar olacak. Konsol ömrü 3 e ayrılır, 1. Si eskinin cilalanmışı ve sorunlu zamanlarıdır. 2. Si sorunlar ortadan kalkmış daha büyük eskilerden sıyırılmış gercekten yeni nesil icin düşünülmüş oyunlar. 3 sü bu sisteme bu oyunu nasıl çalıştırmışlar vay be dedirten oyunlar.

Project Cars 2, PC'de ilk oyundan daha optimize olacak

09.02.2017 18:24

Bu merlin lutfen yorum yapmasın ilk oyun optimizasyon olarak başarılıydı adamlar ilkindende iyi olcak diyor sizde ezbere ilk oyun sorunluydu diyorsunuz gülünç

Forza Horizon yapımcıları açık dünya oyun yapıyor!

08.02.2017 19:17

Bu adamlar yapar abi

Project Cars 2, görücüye çıktı!

08.02.2017 19:14

Bu sefer oyunun içine birazda eğlence katarlar inş

Blizzard, konsolda klavye-mouse kullanımına karşı

06.02.2017 10:53

Gamepad alışması kolay ustalaşması biraz zaman alan ama gerçek rahatlık ve yeteneği sorgulatan yegane kontrolcudur konsolda klavye fareye tamamen karsıyım. Klavye fare kolaycıların işi.
puan verdiği oyunlar
en beğenilen yorumlar

Adil kullanım kotası kaldırılıyor!

31.12.2016 13:22

Emin olun arkadaşlar kaldırılmaması daha mantıklı. Bu AKK dan rahatsız olmamak mümkün değil, ancak gel gelelim akabinde firmaların yapacağı zamlar ve değişen kampanya biçimleri, önümüze sürülecek olan kazıklayıcı paket türleri aklıma geldikçe daha çok tırsıyorum. AKK kalmayıp 5 megabit'e yükselmesi (gerçekçi olasılık) beni daha mutlu ederdi, çünkü cebim rahat bırakılırdı. Tabi gönül isterki 8 megabit alt sınır olsun (hayali olasılık) Ama tamamen kalkarsa, öncelikle "sınırsız internet" dediğimiz internet anlayışı ne kadar sınırsız olacak ? Çıkıp derlerse 50gb aşımında 3 lira 5 lira faturaya yansıtılacak diye. O zaman ne yapacaksınız ? Diyecem ama kaçınız fatura ödüyor ? Zaten vergiler belimizi fazlasıyla bükmüşken birde internet faturasıyla yıkılmayalım.

Playstation VR'ın Türkiye fiyatı belli oldu

04.01.2017 20:58

Dolar kuru, euro kuru bu seviyedeyken, adamlar ne yapsın. Türk Lirasının değeri mi kaldı ? Bu ekonomiyle dua edelim sony desteği kesmesin. Oyunlar çok pahalı, VR çok pahalı diye dövünmek mantıksız, bu ülkede artık her şey çok pahalı. ÖTV si KDV si osu busu derken, vatandaşa açıkcası şunu diyorlar : Sizin eğlenceye ayıracak paranız yok. E bu millet eğlenmeye para ayıramıyor, bari bi sigara yaksın yok onuda içmeyin 6 ayda bir zam. Asgeri ücret 1400 lira olsun neyi değiştirecek ? Kurumsal olmayan yerlerin 1400 lira verdiğini mi sanıyorsunuz ? kaç kişi bu ücretin altında maaş alıyor ? Kaldıki eski paraya göre oranladığımızda 1400 liranın değeri içler acısı. 7.5 saat çalışma sınır, 12 saatte iş verenin gerekirse parasıyla tabi çalıştırma hakkı var. Ama o AVM lerde mağazalarda, şurda, burda 15 16 saat çalışıyor insanlar, 7,5 saatten sonrasının ücreti veriliyor mu ? Peki her gün bu saatlerde çalışıp askeri ücret bile alamayan onlarca insan, eğlenmeyi hangi an düşünebilir ? Kaç tane çalışanın bir pazarı var ? Çoğunluk bu şartlarda çalışıyorken, bizdeki gerçeklik, sanal gerçekliğe çok uzak. Önce kendi gerçeklerimizi görelim.

Need for Speed: Hot Pursuit

31.12.2016 13:10

Need For Speed'in eski günlerine geri dönmesinin istenildiği yıllarda, Hot Pursuit'i yeniden tasarlayan, Criterion Software Need for Speed'i gerçekten eski günlerini geri getirmekle kalmadı, efsane bir oyun yarattı. Her bakımdan mükemmel bir oyundu. Görüldüğünün aksine gerçekten zor bir oyundu. Criterion Software, NFS için güzel işler yaptı. En iyi işide bu oyundur. Bu emekleri EA göremiyor ne yazıkki. Arcade türündeki yarışların yapımında bu adamlar 1 numaradır. Her ne kadar gerçek Need for speed'i çok başarılı bir şekilde geri döndüren bir oyun ortaya çıkarsada, Criterion Software ne yazıkki, değeri kıymeti bilinemedi. Ama benim için gerçek klasikler arasında yerini almış ve ara ara hala keyifle oynadığım, yavaş yavaş eskimeye başlayan oyun. Need for Speed Criterion Software Ve Black Box gibi değerli geliştiricilerin elinde çok güzel oyunlar yaptı. Most Wanted 2012 yılında isim olarak değerlendirilip kaybetti. Tabiki akabinde EA adamları şutladı. Black Box özleniyor, tarzı ve denenmemiş fikirleriyle. Çok farklıydı. Ghost Games ne yazıkki oyunu online çukuruna sürükleyen ve seriyi gerçek anlamda rezil eden firmadır.

Max Payne'in girişi GTA V'te tekrar hayata döndü

03.01.2017 20:49

Hayattaki tecrübelerim şunu gösterdiki, fazla nostalji iyi bişe değildir. 1. Kural asla zamanı geriye alamazsın. 2. Kural ne kadar benzetmeye uğraşırsan uğraş, o zamanın kafasıyla bakamazsın. 3. Kural ne kadar seversen sev bir daha baktığında ilk baktığın gibi göremezsin. Kafamızda epikleştirdiğimiz zamanların, açıkları, günümüzde doldurulan diğer boşluklarla, görülür hale geliyor. Onları özlememizin en büyük sebebi, O zamanların "şey"leri -tam olarak istedikleri şey- olmaya çalışıp olamadığı ama benzettiği şeyleri, artık olabilen-istedikleri şeyi gösterebilen- şeylerin içinde dolduramadığımız boşluğu, benzetme yoluyla eskiye yormak. En nihayetinde fazla nostalji cüzdanada zarar, en güzel duygularınızada. Bırakın sandığınız gibi kalsın, öylesi daha güzel-di -ye kalsın. Böylesiyle güzel olmuyor.

Playstation VR'ın Türkiye fiyatı belli oldu

04.01.2017 23:52

Yaka renginiz, hayata renk katıyor gibi geldi bana nedense. Ama hayatın gerçekleri, altta kalanın canı çıksın ;)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.