Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
favori oyunlar
reklam
oyun sistemi

Oyun sistemi belirtilmemiştir.
reklam

kişisel bilgiler

Üyelik Tarihi: 31.12.2016

Mesaj Sayısı: 27

son yorumlar

PS4'e duyurulan bir garip oyun: Life of Black Tiger

17.01.2017 19:19

Ya şimdi videoyu trolluyorsunuz da, sony bu videodan sonra bir AAA oyun patlatıp bu görüntülerden sonra sizi trollerse ? Aslında güzel reklam olur. Gel gelelim bu videodan çıkacak gerçek oyunda, hayvan survival oyunu olur ki artık, hayatta kalma oyunlarından gına geldi diye düşünüyorum.

Nintendo Switch oyun kartuşları nasıl olacak?

16.01.2017 15:15

Nintendo gibi geriye uyumluluğa bu kadar önem veren firma, neden 3ds den farklı kartuş kullanıyor

Call of Duty: Infinite Warfare'in 1.07 yaması yayımlandı

14.01.2017 10:09

CoD kendi kendini klişeleştiren vede yaptığı şeyleri ısrarla tekrar ettiren bir oyun. Ama hala verdiği en iyi şey hızlı oynanışı. Her ne kadar BF popüler anlamda COD un rakibi olarak bakılsada ikisi çok farklı evrenlerde oynanış bakımından. Call of duty de her sene çıkan bir oyun, bu oyundan beklediğimiz şeyi önce sorgulamalıyız. Bence İW güzel bir oyun. Her sene çıkan COD 'un her sene yaptığı bir eğlencelik. Sevmek sevmemek ayrı. Ama tarafsız gözden değerlendirdiğimizde bu kadar yerilmesi yersiz diye düşünüyorum. Demiyorumki, efsane olmuş veya BF den kat kat iyi felan. Bu oyun Titanfall'a rakip gösterilebilir, ama her ikiside bu sene şahsına münasır olmayı başarmış oyunlar. Gel gelelim COD'un müdavimi olanlar benim gibi bu oyunuda oynar sever beğenir. Ama şunu kabul ederim, Titanfall 2 CoD'dan daha iyi iş çıkartmış.

Nintendo Switch hakkında bilmeniz gereken her şey!

13.01.2017 17:53

1080 amennada 4k zaten gerek yok ama 720p diye bise kalmamalı hocam.

Nintendo Switch hakkında bilmeniz gereken her şey!

13.01.2017 15:06

Akıl işi değil bu şekilde bir konsolun piyasaya sürülmesi. Her bakımdan patlar ellerinde bu donanımla.
puan verdiği oyunlar
en beğenilen yorumlar

Adil kullanım kotası kaldırılıyor!

31.12.2016 13:22

Emin olun arkadaşlar kaldırılmaması daha mantıklı. Bu AKK dan rahatsız olmamak mümkün değil, ancak gel gelelim akabinde firmaların yapacağı zamlar ve değişen kampanya biçimleri, önümüze sürülecek olan kazıklayıcı paket türleri aklıma geldikçe daha çok tırsıyorum. AKK kalmayıp 5 megabit'e yükselmesi (gerçekçi olasılık) beni daha mutlu ederdi, çünkü cebim rahat bırakılırdı. Tabi gönül isterki 8 megabit alt sınır olsun (hayali olasılık) Ama tamamen kalkarsa, öncelikle "sınırsız internet" dediğimiz internet anlayışı ne kadar sınırsız olacak ? Çıkıp derlerse 50gb aşımında 3 lira 5 lira faturaya yansıtılacak diye. O zaman ne yapacaksınız ? Diyecem ama kaçınız fatura ödüyor ? Zaten vergiler belimizi fazlasıyla bükmüşken birde internet faturasıyla yıkılmayalım.

Playstation VR'ın Türkiye fiyatı belli oldu

04.01.2017 20:58

Dolar kuru, euro kuru bu seviyedeyken, adamlar ne yapsın. Türk Lirasının değeri mi kaldı ? Bu ekonomiyle dua edelim sony desteği kesmesin. Oyunlar çok pahalı, VR çok pahalı diye dövünmek mantıksız, bu ülkede artık her şey çok pahalı. ÖTV si KDV si osu busu derken, vatandaşa açıkcası şunu diyorlar : Sizin eğlenceye ayıracak paranız yok. E bu millet eğlenmeye para ayıramıyor, bari bi sigara yaksın yok onuda içmeyin 6 ayda bir zam. Asgeri ücret 1400 lira olsun neyi değiştirecek ? Kurumsal olmayan yerlerin 1400 lira verdiğini mi sanıyorsunuz ? kaç kişi bu ücretin altında maaş alıyor ? Kaldıki eski paraya göre oranladığımızda 1400 liranın değeri içler acısı. 7.5 saat çalışma sınır, 12 saatte iş verenin gerekirse parasıyla tabi çalıştırma hakkı var. Ama o AVM lerde mağazalarda, şurda, burda 15 16 saat çalışıyor insanlar, 7,5 saatten sonrasının ücreti veriliyor mu ? Peki her gün bu saatlerde çalışıp askeri ücret bile alamayan onlarca insan, eğlenmeyi hangi an düşünebilir ? Kaç tane çalışanın bir pazarı var ? Çoğunluk bu şartlarda çalışıyorken, bizdeki gerçeklik, sanal gerçekliğe çok uzak. Önce kendi gerçeklerimizi görelim.

Max Payne'in girişi GTA V'te tekrar hayata döndü

03.01.2017 20:49

Hayattaki tecrübelerim şunu gösterdiki, fazla nostalji iyi bişe değildir. 1. Kural asla zamanı geriye alamazsın. 2. Kural ne kadar benzetmeye uğraşırsan uğraş, o zamanın kafasıyla bakamazsın. 3. Kural ne kadar seversen sev bir daha baktığında ilk baktığın gibi göremezsin. Kafamızda epikleştirdiğimiz zamanların, açıkları, günümüzde doldurulan diğer boşluklarla, görülür hale geliyor. Onları özlememizin en büyük sebebi, O zamanların "şey"leri -tam olarak istedikleri şey- olmaya çalışıp olamadığı ama benzettiği şeyleri, artık olabilen-istedikleri şeyi gösterebilen- şeylerin içinde dolduramadığımız boşluğu, benzetme yoluyla eskiye yormak. En nihayetinde fazla nostalji cüzdanada zarar, en güzel duygularınızada. Bırakın sandığınız gibi kalsın, öylesi daha güzel-di -ye kalsın. Böylesiyle güzel olmuyor.

Playstation VR'ın Türkiye fiyatı belli oldu

04.01.2017 23:52

Yaka renginiz, hayata renk katıyor gibi geldi bana nedense. Ama hayatın gerçekleri, altta kalanın canı çıksın ;)

Nintendo Switch hakkında bilmeniz gereken her şey!

13.01.2017 17:53

1080 amennada 4k zaten gerek yok ama 720p diye bise kalmamalı hocam.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.