Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
favori oyunlar
reklam
oyun sistemi

Oyun sistemi belirtilmemiştir.
reklam

kişisel bilgiler

Üyelik Tarihi: 31.12.2016

Mesaj Sayısı: 65

son yorumlar

Far Cry 5'ten oyun içi fragman geldi!

26.05.2017 21:45

Far Cry 4.0 gerçekten olmuş. Büyük beklentiye girdim, üzme ubisoft beni. Çok küçümsedim ubisoft oyunu diye ama tam istediğim atmosfer.

Titanfall 2'nin yeni DLC'si çok yakında geliyor

24.05.2017 21:03

2016 güzel olan az şeylerden biri diyebilir miyiz? Tabi uğursuz yıl onunda bahtını talihsiz kıldı. Oweraç denen oyunu yılın oyunu seçen yıldan ne bekleyebilirdik ki? Mafia 3 rezilliğini bize yaşatan o vahim yılda tek göz ağrımız.

Titanfall 2'nin yeni DLC'si çok yakında geliyor

24.05.2017 21:03

2016 güzel olan az şeylerden biri diyebilir miyiz? Tabi uğursuz yıl onunda bahtını talihsiz kıldı. Oweraç denen oyunu yılın oyunu seçen yıldan ne bekleyebilirdik ki? Mafia 3 rezilliğini bize yaşatan o vahim yılda tek göz ağrımız.

Far Cry 5 için 4 video yayınlandı!

24.05.2017 07:49

Ciddi bir yazı degilki neden heyecan yaptın. Evet salladım zaten amacımda oydu, sen neden bir iddia gibi düşündünki ağzınla söylemissin bir kanıt kaynak yok.

Far Cry 5 için 4 video yayınlandı!

23.05.2017 22:18

@15:16 aslında olmasını istediğim gibi oldu ama internetsiz çalışma muhabbeti hariç diğerleri tutarsa bende oynarım he:=)
puan verdiği oyunlar
en beğenilen yorumlar

Adil kullanım kotası kaldırılıyor!

31.12.2016 13:22

Emin olun arkadaşlar kaldırılmaması daha mantıklı. Bu AKK dan rahatsız olmamak mümkün değil, ancak gel gelelim akabinde firmaların yapacağı zamlar ve değişen kampanya biçimleri, önümüze sürülecek olan kazıklayıcı paket türleri aklıma geldikçe daha çok tırsıyorum. AKK kalmayıp 5 megabit'e yükselmesi (gerçekçi olasılık) beni daha mutlu ederdi, çünkü cebim rahat bırakılırdı. Tabi gönül isterki 8 megabit alt sınır olsun (hayali olasılık) Ama tamamen kalkarsa, öncelikle "sınırsız internet" dediğimiz internet anlayışı ne kadar sınırsız olacak ? Çıkıp derlerse 50gb aşımında 3 lira 5 lira faturaya yansıtılacak diye. O zaman ne yapacaksınız ? Diyecem ama kaçınız fatura ödüyor ? Zaten vergiler belimizi fazlasıyla bükmüşken birde internet faturasıyla yıkılmayalım.

Matrix 4, ana seri ile alakalı bir film olacak

18.03.2017 14:32

Ayrıca Matrix'in öncesini anlatan bir film herkesin ilgisini çeker ama Wachowski lerin dokunmadığı bir matrix hiç çekici gelmiyor açıkcası.

Playstation VR'ın Türkiye fiyatı belli oldu

04.01.2017 20:58

Dolar kuru, euro kuru bu seviyedeyken, adamlar ne yapsın. Türk Lirasının değeri mi kaldı ? Bu ekonomiyle dua edelim sony desteği kesmesin. Oyunlar çok pahalı, VR çok pahalı diye dövünmek mantıksız, bu ülkede artık her şey çok pahalı. ÖTV si KDV si osu busu derken, vatandaşa açıkcası şunu diyorlar : Sizin eğlenceye ayıracak paranız yok. E bu millet eğlenmeye para ayıramıyor, bari bi sigara yaksın yok onuda içmeyin 6 ayda bir zam. Asgeri ücret 1400 lira olsun neyi değiştirecek ? Kurumsal olmayan yerlerin 1400 lira verdiğini mi sanıyorsunuz ? kaç kişi bu ücretin altında maaş alıyor ? Kaldıki eski paraya göre oranladığımızda 1400 liranın değeri içler acısı. 7.5 saat çalışma sınır, 12 saatte iş verenin gerekirse parasıyla tabi çalıştırma hakkı var. Ama o AVM lerde mağazalarda, şurda, burda 15 16 saat çalışıyor insanlar, 7,5 saatten sonrasının ücreti veriliyor mu ? Peki her gün bu saatlerde çalışıp askeri ücret bile alamayan onlarca insan, eğlenmeyi hangi an düşünebilir ? Kaç tane çalışanın bir pazarı var ? Çoğunluk bu şartlarda çalışıyorken, bizdeki gerçeklik, sanal gerçekliğe çok uzak. Önce kendi gerçeklerimizi görelim.

Playstation VR'ın Türkiye fiyatı belli oldu

04.01.2017 23:52

Yaka renginiz, hayata renk katıyor gibi geldi bana nedense. Ama hayatın gerçekleri, altta kalanın canı çıksın ;)

Max Payne'in girişi GTA V'te tekrar hayata döndü

03.01.2017 20:49

Hayattaki tecrübelerim şunu gösterdiki, fazla nostalji iyi bişe değildir. 1. Kural asla zamanı geriye alamazsın. 2. Kural ne kadar benzetmeye uğraşırsan uğraş, o zamanın kafasıyla bakamazsın. 3. Kural ne kadar seversen sev bir daha baktığında ilk baktığın gibi göremezsin. Kafamızda epikleştirdiğimiz zamanların, açıkları, günümüzde doldurulan diğer boşluklarla, görülür hale geliyor. Onları özlememizin en büyük sebebi, O zamanların "şey"leri -tam olarak istedikleri şey- olmaya çalışıp olamadığı ama benzettiği şeyleri, artık olabilen-istedikleri şeyi gösterebilen- şeylerin içinde dolduramadığımız boşluğu, benzetme yoluyla eskiye yormak. En nihayetinde fazla nostalji cüzdanada zarar, en güzel duygularınızada. Bırakın sandığınız gibi kalsın, öylesi daha güzel-di -ye kalsın. Böylesiyle güzel olmuyor.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.