Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
favori oyunlar

Favori oyunu bulunmamaktadır.
reklam
oyun sistemi

Oyun sistemi belirtilmemiştir.
reklam

kişisel bilgiler

Üyelik Tarihi: 24.12.2012

Mesaj Sayısı: 22

son yorumlar

Uncharted: The Lost Legacy'nin Türkçe olacağı kesinleşti

13.04.2017 16:15

119 TL? Oyun 4 saat falan mı yoksa?

Türkiye, internet hızında dünya kaçıncısı?

13.04.2017 16:10

Kenya'ya fark atmışız hala sallıyorsunuz

Metal Gear Survive E3 2017'de gösterilecek

05.04.2017 14:55

Metal Gear'ın kendisi Survive olmaya çalışıyor.

State of Decay 2 ne zaman çıkacak?

05.04.2017 14:52

Rom the game vardı bir ara, sitesi falan da kapanmış..

Nedir, ne değildir? Bölüm 1: Silent Hill'e giriş

27.03.2017 14:53

Valla sağol Hürcan kardeşim. Ararken sound loop problemini çözen yamayı da buldum. Sora sora birazdan bağdatı bulacağım.
puan verdiği oyunlar
en beğenilen yorumlar

Resident Evil 7 - İnceleme

24.01.2017 00:06

Sevgili Hürcan, kendine has üslubunla yaptığın incelemelerini okumak ve izlemek büyük bir zevk. Ayrıca RE 1'i çıktığı tarihte alıp bitirmiş biri olarak (1996) serinin özüne döndüğünü okuyor olmak ayrıca mutlu edici. Yalnız; VR kısmından hiç bahsetmemişsin. Oyunun en çok beklenen kısımlarından biri de bu. Başarılı mı, veriyor mu coşkuyu, almaya değer mi vs. Her ne kadar ilk oyun "do not underestimate the horror of PC" dese de, bir PC ve PS4 oyuncusu olarak bu oyun için PS VR almayı düşünenlerdenim, aydınlatırsan hiç fena olmaz. -------------------------------- Sevgili okur o detaylara VR incelemesinde değinecektim ama seni mi kıracağım, ufak bir özet geçeyim hemen. Oyunun PS VR performansını çok beğendim. Yaklaşık 6.5 saatte bitirdiğim oyunun 3 saatini PS VR ile oynadım ve herhangi bir baş dönmesi ya da benzeri fiziksel bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Tek beğenmediğim yanı, dönüşlerin otuz derecelik standart ve keskin dönüşler olması. O da zaten PS VR'ın standartı şu anda, bildiğim kadarıyla. Önümüzdeki günlerde detaylı bir PS VR incelemesi yapıp tüm bu soruları cevaplayacağız. Ancak şu anda rahatlıkla söyleyebilirim ki, Resident Evil 7 gerçekten PS VR'ın ilk sağlam oyunu olmuş. Eğer alma gibi bir planın varsa, hiç çekinme derim. Hürcan.

Nedir, ne değildir? Bölüm 1: Silent Hill'e giriş

27.03.2017 02:56

Valla ciddiye alıp cevap yazacaktım lakin "Korku unsuru sıfır, sisten de hiçbir şey göremiyorsun"u gördükten sonra kaale alınacak çok bir şey olmadığını anladım.

Mass Effect: Andromeda'da Downgrade şöleni

17.03.2017 17:04

Kardeşim şimdi bu yapılan, tüketiciyi kandırmak, ona hayal satmak değil de nedir? Madem kullanıcının eski sistemi var, iyi grafikli yeni çıkmış oyun oynamayı beklemeyecek; firma da çıkardığı oyuna göre sistem gereksinimi yazıp kullanıcıyı mağdur etmeyecek. Ha ama işte böyle baştan iyi gösterip sonradan düşürürsen adamın kafasında canlandırdığı oyun bir çırpıda yok ediyorsun. Hele ki iyi sistemli bir adam bu durumda sövse yeridir. Yani demem o ki, burada eleştrilen düşük olup iyi fps vermesi değil, tüketicinin kandırılması, kapiş? Neysen o olacaksın, böyle alicengiz oyunları oynamayacaksın.

Escape From Tarkov'tan yeni ekran görüntüleri

18.03.2017 23:21

Oyun çıktığında(!) grafikler eski nesil kalacak

Nedir, ne değildir? Bölüm 1: Silent Hill'e giriş

27.03.2017 03:02

Yazı harika, tam anlamıyla bir throwback yaşattı. Asıl throwback'i yaşamak üzere 2. oyunu tekrar indirdim, lakin geniş ekran yapamamak biraz tatsız oldu. Zaten 4:3 formatı küçükken bir de sinematiklerde ekranın daha da küçülmesi can sıktı :( Var mıdır acaba bir yolu yordamı? ----------------------------------- Ben bir ara geniş ekran yaması indirmiştim bir siteden neresiydi hiç hatırlamıyorum. Silent Hill 2 widescreen fix falan yazsan bulursun :) Hürcan

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.