Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
favori oyunlar

Favori oyunu bulunmamaktadır.
reklam
oyun sistemi

Oyun sistemi belirtilmemiştir.
reklam

kişisel bilgiler

Üyelik Tarihi: 24.12.2012

Mesaj Sayısı: 9

son yorumlar

10 kişiyi Resident Evil: Son Bölüm gösterimine davet ediyoruz!

18.02.2017 17:18

Resident Evil: Afterlife bir nebze iyiydi fakat hakikaten diğerleri mantar. Beğenildiğini sanarak falan mı yapıyorlar nedir anlamadım. Bitmesi hayırlı olmuş.

Konami paraya para demiyor!

15.02.2017 15:07

MGS gibi bir efsaneyi bize PS3 dışında oynatmayan konaminin.. Heavy rain ve Beyond: two souls gibi siz de yapın şunun remaster'ini kardeşim..

Sevgililer Günü'nde imreneceğiniz, oyun dünyasının en iyi çiftleri

15.02.2017 15:06

MGS gibi bir efsaneyi bize PS3 dışında oynatmayan konaminin.. Heavy rain ve Beyond: two souls gibi yapın şunun remaster'ini kardeşim..

Resident Evil 7'nin toplam satış rakamları açıklandı

10.02.2017 20:32

Grafikleri iyi lakin iddialı demek yanlış olur

FIFA 18 dolaylı olarak duyuruldu!

02.02.2017 16:59

Gameface'i geri getir EA!
puan verdiği oyunlar
en beğenilen yorumlar

Resident Evil 7 - İnceleme

24.01.2017 00:06

Sevgili Hürcan, kendine has üslubunla yaptığın incelemelerini okumak ve izlemek büyük bir zevk. Ayrıca RE 1'i çıktığı tarihte alıp bitirmiş biri olarak (1996) serinin özüne döndüğünü okuyor olmak ayrıca mutlu edici. Yalnız; VR kısmından hiç bahsetmemişsin. Oyunun en çok beklenen kısımlarından biri de bu. Başarılı mı, veriyor mu coşkuyu, almaya değer mi vs. Her ne kadar ilk oyun "do not underestimate the horror of PC" dese de, bir PC ve PS4 oyuncusu olarak bu oyun için PS VR almayı düşünenlerdenim, aydınlatırsan hiç fena olmaz. -------------------------------- Sevgili okur o detaylara VR incelemesinde değinecektim ama seni mi kıracağım, ufak bir özet geçeyim hemen. Oyunun PS VR performansını çok beğendim. Yaklaşık 6.5 saatte bitirdiğim oyunun 3 saatini PS VR ile oynadım ve herhangi bir baş dönmesi ya da benzeri fiziksel bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Tek beğenmediğim yanı, dönüşlerin otuz derecelik standart ve keskin dönüşler olması. O da zaten PS VR'ın standartı şu anda, bildiğim kadarıyla. Önümüzdeki günlerde detaylı bir PS VR incelemesi yapıp tüm bu soruları cevaplayacağız. Ancak şu anda rahatlıkla söyleyebilirim ki, Resident Evil 7 gerçekten PS VR'ın ilk sağlam oyunu olmuş. Eğer alma gibi bir planın varsa, hiç çekinme derim. Hürcan.

Resident Evil 7 - İnceleme

25.01.2017 11:08

En büyük endişem yarım saat sonra baş dönmesiyle beraber sıkılıp eeh bu muymuş koca VR diyerek fırlatmaktı. Bahsettiğin keskin dönüşlere de zamanlara alışılır diye tahmin ediyorum. Cevap için teşekkürler, VR incelemeni merakla bekliyorum.

Resident Evil 7 - Playstation VR ile Denedik!

25.01.2017 11:53

Sevgili Hürcan, önceki yorumda bahsettiğin keskin dönüşteki sıkıntı mevzusu videoda net anlaşılıyor. Lakin, keskin bir dönüş olmasa dahi normal ilerleyişte bile birkaç defa "lag"ımsı takılma gördüm. O da can sıkıcı, gerçekçilikten koparıyor. Sizce bir update vs ile giderilme şansı var mı yoksa züğürt tesellisi ile mi takılacağız? Ayrıca, bu oyunda neredeyse her VR oyunu için gördüğümüz PS2 grafiklerinden eser olmaması oldukça sevindirici, RE engine güzel iş kotarmış. --------------------------------------- Elbette bu konuda henüz kesin bir bilgi yok ancak elbette bu problemin bir şekilde giderileceğini tahmin ediyoruz. Bu şekilde gerçekçilik hissinin büyük oranda kaybolmakta olduğu bir gerçek. Hürcan.

Hitman - Sezon 1 (İNCELEME)

01.02.2017 18:11

"Say hello to my little friend" Hey gidi, hatıralar canlanır gözümde...

FIFA 18 dolaylı olarak duyuruldu!

02.02.2017 16:59

Gameface'i geri getir EA!

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.