1 oyun alana, 1 tane de bedava!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 17.12.2010 - 12:36
Yılbaşı eğlencesi oyunsuz olmaz
Yeni yılın en güzel sürprizi Aral’dan, bilgisayar ve konsol oyunlarında yılbaşı kampanyası yolda...

Yeni yılda bol eğlence için geri sayım başladı. Aral oyunseverlerin yeni yılını birbirinden hit oyunlar ve yeni kampanyalarla kutluyor. Oyuncuların yeni yıla en çok sevdikleri yeni oyunlar ile girmesi için hazırlanan iki farklı kampanyadan yararlanın, ister sevdiklerinizi ister kendinizi sevindirin.

16 Aralık – 16 Ocak tarihleri arasında Aral tarafından tüm satış noktalarında yapılacak olan 'Yılbaşı Kampanyasında' muhteşem indirimler ve birbirinden güzel oyunlar sizi bekliyor.

PC, PS3, PS2, PSP, XBOX, WII ve DS formatlarında 500’den fazla üründe yapılacak kampanyada bazı ürünlerde '1 al 1 Bedava' bazı ürünlerde '1 al 2.% 50 indirim' fırsatı sunulacak.

1 al 1 Bedava Kampanyasında yeni yıl hediyeniz bizden… Kampanya Need For Speed Shift, Command & Conquer Tiberian Twilight, Transformers War For Cybertron, Bakugan Battle Brawlers, Final Fantasy XIV, Kane & Lynch 2 Dog Days, Darksiders gibi yüzlerce harika oyunlardan iki tanesini arşivinize ekleyebilir, doyasıya oyun oynayacağınız bir yıla hazırlık yapabilirsiniz…

1 al 2.%50 kampanyasından yararlanarak F1 2010, UFC 2010, Bioshock 2, Prototype, Dead Rising 2, Dante’s Inferno, Shrek Forever After gibi yüzlerce farklı üründen ikisini almak için geç kalmayın yeni yıl eğlenceniz erken başlasın…

-Basın Bülteni

Yorumlar 41
MK Okuru
MK Okuru 15.05.2021 01:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
1 oyun alana, 1 tane de bedava!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×