10 Kişiye Hearthstone Scholomance Academy paketi hediye ediyoruz

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 8.08.2020 - 19:26
Bu paket 55 Scholomance Academy kart destesi, Kel'Thuzad kart sırtı ve bir adet rastgele altın Scholomance Akademisi efsanevi kartından oluşuyor.

Merlin'in kazanı olarak yeni bir Hearthstone yarışması ile karşınızdayız. Bu sefer 10 takipçimize oyunun yeni genişleme içeriği olan Scholomance Academy paketi hediye ediyoruz. Bu paket 55 Scholomance Academy kart destesi, Kel'Thuzad kart sırtı ve bir adet rastgele altın Scholomance Akademisi efsanevi kartından oluşuyor.

Yapmanız gereken tek şey ise Facebook sayfamızı beğenmek ve buradan ulaşabileceğiniz görseli kendi hesabınızda, herkese açık olarak paylaşmak. Hearthstone oyuncularına bol şans diliyoruz.

10 Kişiye Hearthstone Scholomance Academy paketi hediye ediyoruz

Hearthstone Scholomance Academy paketi hakkında

Hearthstone oyuncuları, Scholomance Akademisi'nde on farklı sınıf kombinasyonu için tasarlanan ve her iki sınıfın da paylaştığı güçlü sinerjiler üstüne kurulu 40 Çift Sınıflı kartla birlikte “çift anadal” yapabilecek. İster avcılar gibi vahşi hayvanları eğitmek isteyen bir druid ister bazı büyücü hilelerini çalmak isteyen bir düzenbaz olun, Scholomance Akademisi'nin herkese öğretebileceği yeni şeyler var.

Scholomance Akademisi, yeni Büyü Patlaması etkisiyle sihirbazlığı bir üst seviyeye taşıyor. Bu etki, oyuncunun kullandığı bir sonraki büyünün tek seferlik bir ilave kazanmasını sağlıyor. Oyuncular ayrıca yeni Araştırma kartlarıyla anında bir kart keşfedebiliyor ve aynı türdeki bir sonraki kartının mana bedelini azaltabiliyor.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2023 07:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2020 04:34
Bana çıktı arkadaşlar merline teşekkürler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.08.2020 23:06
Şansa bak.
Daha yeni Facebook hesabım kısıtlandı.
Sizlere bol şans arkadaşlar.
Zaten çıkmazdı deyip kendimi avutayım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.08.2020 13:20
Heartstone'mu kaldı ya? Çok bayık bir oyun. Magic the gathering nere bu nere
Estarossa
Estarossa 9.08.2020 16:37
Sen magic the Gathering oynamaya devam et. Biz oynuyoruz hala. Artist.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.08.2020 10:38
Güzel taktik. Bedava birşey istiyorsan 100larca 1000lerce kişiyi daha yolla. Şansının olması için şansını düşür :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
10 Kişiye Hearthstone Scholomance Academy paketi hediye ediyoruz

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×