10 Kişiyi Overlord Operasyonu ön gösterimine davet ediyoruz

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 2.11.2018 - 13:33
Filmi herkesten önce izleyebilirsiniz

Merlin'in Kazanı olarak 10 takipçimizi merakla beklenen ve 9 Kasım 2018'de gösterime girecek olan Overlord Operasyonu filminin ön gösterimine davet ediyoruz. Yarışmaya katılan takipçilerimizden seçeceğimiz 5 kişi yanlarına alacakları birer arkadaşları ile birlikte Overlord Operasyonu filmini herkesten önce izleme şansına sahip olacaklar.

10 Kişiyi Overlord Operasyonu ön gösterimine davet ediyoruz

Yarışmaya katılmanız için yapmanız gerekenler ise oldukça basit. Merlin'in Kazani Facebook sayfasını beğenmek ve buradan ulaşabileceğiniz gönderiyi kendi profil sayfanızda herkese açık olarak paylaşmak. Bu özel gösterim 7 Kasım akşamı İstanbul'da gerçekleşecektir. 5 Kasım'da kazanan takipçilerimiz ile iletişime geçilecek ve biletleri gönderilecektir. Herkese bol şans! 

10 Kişiyi Overlord Operasyonu ön gösterimine davet ediyoruz

Normandiya Çıkarması’na saatler kala Amerikan paraşütçü askerlerden oluşan bir ekip, saldırının başarısı için hayati önem taşıyan bir görevi yürütmek üzere Nazi işgali altındaki Fransa’ya indirilir. Müstahkem garnizon olan bir kilisenin üzerindeki radio vericisini yok etmekle görevlendirilen umutsuz askerler, kilisenin duvarlarını aşmak ve kuleyi yıkmak üzere genç bir Fransız köylüsüyle güçlerini birleştirirler. Fakat sayıca az olan Amerikan askerleri, kilisenin altındaki gizemli bir Nazi laboratuvarında dünyada benzeri olmayan düşmanlarla karşı karşıya gelir. Overlord Operasyonu, yapımcı J.J.Abrams’dan nefes kesen, heyecan dolu, farklı bir aksiyon macera.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2022 11:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
10 Kişiyi Overlord Operasyonu ön gösterimine davet ediyoruz

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×