13 yaşındaki çocuk, oyun yüzünden intihar etti!

Can Sağlam
Can Sağlam 3.06.2010 - 12:31
13 yaşındaki çocuk, oyun yüzünden intihar etti!
Birkaç yıl önce, GTA fanatiği olan birkaç kişinin, kendilerini oyunun kahramanı zannedip(!), etrafa dehşet saçması sonucunda insan öldürmeleri, oyunlardaki vahşet seviyesini gündeme getirmişti. Bu konular tam unutulmuşken, geçtiğimiz günlerde 13 yaşındaki Xiao Yi'nin, arkadaşlarıyla sanal alamde buluşmak için, 23 katlı bir binadan atladı. Binadan atlamadan önce bırdaktığı notta "arkadaşlarımda oyunu cennette oyanamak için gidiyorum" yazılıymış. Yi'nin ailesi, çocuklarının tam bir oyun bağımlısı olduğunu ve oyun oynadıkta sonra hayatının kötü bir yönde değiştiğini belirttiler.
Yorumlar 27
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 14:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
xlek1
xlek1 29.09.2016 19:24
intihar çok cidi bir mevzu intihar etmeye kafayı koymuş birisini vazgeçirmeniz çok zordur isterseniz cehenneme gidersin diyin azap çekersin diyin hesabını veremesin diyin intihar eden kişi onu gözüne almıştır dinle olmuyorsa başka türlü vazgeçirmeye çalışırsınız ama onun için sondur intihar sebepleri düşünürsek

depresyon

boşluk ben neden yaşıyorum amaç ne

maddi sıkıntılar

travma tecavüze uğramak gibi aile içi sorunlar gibi

uyuşturucu kulanımı

daha birçok şey var

Kalan Karakter : 300 Gönder
13 yaşındaki çocuk, oyun yüzünden intihar etti!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×