1/10

2010'un en büyük hayal kırıklıkları

Burçin Aygün
Burçin Aygün 29.12.2010 - 10:00
Yılın en üzenleri
Koca bir yıl boyunca tek bir oyun için beklersiniz, hayaller kurarsınız, oyunun kutusunun ellerinizde olacağı anın hayallerini kurarsınız. O gün gelir, elinizdedir, sisteminize kurar ve başlarsınız oynamaya. Ama bir şeyler ters gidiyordur, oyun istediğiniz atmosferi taşımaz, yapılan reklamlarla alakası yoktur, hatta hayalinizde ne varsa, o, oyunda yoktur! Sizin için büyük bir hayal kırıklığı olur, o yapım artık yılın en hayal kırıklığı yaşatan oyunu olur sizin için. İş bu dosya konumuzun da içeriği bu; yılın en büyük hayal kırıklıkları.

Star Wars Force Unleashed 2

Lucas Arts'tan bir başka hayal kırıklığı daha. Tanıtım videolarında ne vardıysa, bu oyunda yoktu. Sıradan bir aksiyon oyunundan öteye, maalesef ki gidemedi.

2010'un en büyük hayal kırıklıkları

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×