1/2

2015 yılına kadar yeni Xbox yok!

Emre Günen
Emre Günen 3.06.2010 - 12:31
E3 fuarında yeni Xbox 360 mode
E3 fuarında yeni Xbox 360 modelini tanıtan Microsoft'tan, merakla beklenen sorunun cevabı geldi. Yeni bir konsolun üretilip üretilmeyeceğini merak eden ve "Xbox 720 olacak mı?" diye soranlara, Microsoft'un Avrupa müdürü Chris Lewis'tan kesin cevap geldi; 2015 yılına kadar yeni bir Xbox üretilmeyecek!

2015 yılına kadar yeni Xbox yok!


Microsoft, küçülen boyutu, yeni kasa tasarımı ve tabii ki, üç kırmızı ışık hatası vermeyecek olması ile büyük beğeni toplayan yeni Xbox 360'ın yanı sıra, Kinect ile de hareket algılayıcı kontrol furyasına yeni bir soluk getirmeyi planlıyorlar.

Ürettikleri bu yeni teknolojilerle 2015'e kadar piyasada iddialı olacaklarını düşünen Microsoft yetkilileri, bu süre zarfında yeni bir konsol modelinin ortaya çıkmayacağını belirtti.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×