2019'un En İyi Sanat Tasarımı

2019'un En İyi Sanat Tasarımı

Furkan Güler
Furkan Güler 14.01.2020 - 16:24
Sizi görselliği ile etkileyen oyun hangisi oldu?

Oyuncuların eğlenerek geçirdiği 2019 yılı, uzun bir süre akıllardan çıkmayacak. Karşılaştığımız AAA oyunların yüksek kalitede olması çoğu zaman oyuncuları hangi oyunu satın almak konusunda ikileme düşürdü. Bu sefer ise yeni oyunlar arasından Acer Predator sponsorluğunda 2019'un En İyi Sanat Tasarımına sahip oyununu hep birlikte seçeceğiz. Diğer anketlere nazaran önemli anketlerden bir tanesi olan En İyi Sanat Tasarımı, 2019 yılında Türk oyuncuların favorisini ortaya çıkartacak.

2019 yılının En İyi Sanat Tasarımı hangisi?

Oyunlarında sanat tasarımına oldukça fazla önem veren Kojima, Death Stranding ile sınırları zorlayacak görsellik kalitesini ortaya koydu. Açık dünyada doğa tasarımına önem veren geliştiriciler, oyuncuları mest etti. Buna paralel olarak bu kategorinin en üçlü adaylarından bir tanesinin Death Stranding olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Diğer bir yandan oynanış mekanikleri sayesinde dikkatleri üzerine çeken Sekiro da güzel görsellik kalitesine sahipti. Bakalım sanat tasarımı anlamında en iyi oyun hangisi olacak?

Ankete katılanlara bonus hediye kazanma şansı için Acer Predator'un Facebook ve Instagram hesaplarını ziyaret edebilirsiniz.

Acer Predator Facebook Sayfası:

https://www.facebook.com/predatorgamingtr/

Acer Predator Instagram Sayfası:

https://www.instagram.com/predatorgamingturkey/

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2021 05:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.01.2020 17:38
Gris..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.01.2020 16:28
Katana zeronun listede olmasını bekliyordum
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×