2021'in en çok izlenen oyunu GTA 5 oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 24.12.2021 - 16:36
Çıkışı üzerinden yıllar geçmesine karşın GTA 5 çılgınlığı durmuyor. Oyun 2021 yılına damga vurmayı da başardı.

Duyurulduğu dönemleri saymaz isek ilk olarak hayatımıza 2013 yılında giren GTA 5, sonrasında geçtiğimiz nesil konsollara ve PC platformuna gelerek oyuncu sayısını da arttırmayı başarmıştı. Yakında şu anki nesil konsollara da gelecek olan oyunun çıkışı üzerinden bu kadar zaman geçmesine rağmen hala popülerliğini devam ettirdiğini görüyoruz. GTA Online ve Role Play sistemi sayesinde listelerden düşmeyen oyunun hala en çok izlenen oyun olduğu da açıklandı.

2021'in en çok  izlenen oyunu GTA 5 oldu

Kotaku'nun raporuna göre GTA 5, 2021 yılında Twitch platformunda en çok izlenen yapım olmayı başarmış. Yayıncılık üzerine raporlar üzerine çalışan Stream Elements firması ile görüşen site, uzun süredir zirvede olan GTA 5'in 2021 yılında da en çok izlenen oyun olduğunu dile getirmiş.

2021'in en çok izlenen oyunu GTA 5 oldu

League of Legends, Fortnite ve Valorant gibi oyunların da tepede olduğu belirtilirken yeni IP'lerden ise New World'ün de ilk 20 içerisine girmeyi başardığı rapor edilmiş. Ayrıca PUBG MOBILE ve Call of Duty Mobile gibi oyunların da mobil tarafta oldukça kuvvetli olduğu ve izlenmeleri ile birlikte zirveye oynadıkları belirtiliyor. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2022 03:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
2021'in en çok izlenen oyunu GTA 5 oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×