25 TL değerindeki oyun Epic Games Store'da ücretsiz oldu

25 TL değerindeki oyun Epic Games Store'da ücretsiz oldu
Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 17.01.2020 - 12:06
Horace Epic Games Store'da ücretsiz

Epic Games Store ücretsiz oyun kampanyası 2020 yılında da devam ediyor. Paul Helman ve Sean Scapelhorn'un geliştirdiği bağımsız platform macera oyunu Horace, Epic Games Store'da ücretsiz oldu. 25 TL değerindeki Horace'ı buraya tıklayarak Epic Games Store kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

25 TL değerindeki oyun Epic Games Store'da ücretsiz oldu

Epic Games Store ücretsiz verdiği oyunlara bir yenisini daha ekledi. Horace Epic Games Store'da ücretsiz oldu. Horace adlı platform macera oyununu 23 Ocak 19.00'a kadar Epic Games Store kütüphanenize ekleyebilirsiniz. 

Horace Hakkında;

Horace

Oyunseverler tarafından oyunseverlere yapılan bir oyun!

Büyük bir macerada ufak bir robotun kaçırılmaz macerası! İki kişi tarafından yapılan Horace, 15 saatin üzerinde heyecanlı bir platform oyunu olmasının yanı sıra engin hikaye anlatımı ve alışılmadık, nostaljik pop kültürü referanslarıyla türünün sınırlarını zorluyor!
"Açıkça muazzam gözüken piksel sanatıyla bir platform macera oyunu" Kotaku UK - 9/10 "2019'un en iyi platform oyunu olabilir" Cub3d
"Horece'ın kalp ısıtan hikaye anlatımı sizi ekstrem bir oynanışa doğru yönlendiriyor ve yüksek kaliteli estetiği ve müziği aklınıza kazınıyor" Escapist Magazine - 9/10 "Kesinlikle bu yıl oynadığım en iyi bağımsız yapımlardan biri"


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.04.2020 20:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir