2K Games PC'de neler yapıyor??

Erdem Maşlak
Erdem Maşlak 3.06.2010 - 12:31
Sıkı durun, çünkü 2K Games'in
Sıkı durun, çünkü 2K Games'in standındaki oyunları saymak üzereyim! Prey, Sid Meier's Civilization IV, Sid Meier's Pirates!, The Elder Scrolls IV: Oblivion, Serious Sam II, 24: The Game, Shattered Union, Conflict: Global Terror, Snow, Vietcong 2, Zathura ve Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth. Gerçekten de inanılmaz derecede, tamı tamına bir düzine muhteşem oyun. Özellikle Serious Sam II, Prey, Call of Cthulhu, Sid Meier oyunları, Elder Scrolls ilk planda dikkat çeken oyunlar. Bunların hepsini bir arada 2K Games adı altında görme şansımız olacak. Ayrıca bu oyunları E3'te görmek demek, hepsinin de ellerinin kulaklarında oldukları anlamına geliyor. Bekleyenlerine büyük bir müjde olsa gerek bu haberlerin tamamı. Hepsinin ekran görüntülerine bakacak olursak bütün beklentilerimize deydiğini görebiliyoruz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2022 19:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
2K Games PC'de neler yapıyor??

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×