2K Games, Ubisoft'a özendi! Steam fiyatları uçtu!

Emin Çıtak
Emin Çıtak 24.10.2014 - 09:28
GTA V PC versiyonunu bekleyenlere kötü haber
Steam bundan bir gün önce bize büyük bir sürpriz yaparak dolar kurunu 1.5 TL'ye almıştı. Böylece kolay kolay yanına yaklaşamadığımız, almadan önce iki kere düşündüğümüz AAA oyunların fiyatları da oldukça düşmüştü.

Fakat Ubisoft gibi bazı yayıncılar oyunlarını özel olarak fiyatlandırmışlardı. Eskisinden de pahalı hale gelen bu yapımlar bizi gerçekten üzmüştü.

Şimdi bu kervana çok önemli bir oyun dağıtımcısı olan 2K Games de katılmış bulunuyor. Steam'i açtığınız gibi Civilization: Beyond Earth'ün 170 TL olduğunu görüyorsunuz.

Daha kötü kısmıysa hepimizin merakla beklediği GTA V için yaşanabilir. Dolar bazında 59.99$ olan fiyat etiketi yeni Steam'de 89 TL olacaktı. Yine aynı fiyatlandırmaya sahip Far Cry 4'ün 179 TL olduğunu düşünürsek, Trevor'la ortalığı dağıtmak PC oyuncuları için neredeyse konsolla eşdeğer olacak.

2K Games, Ubisoft'a özendi! Steam fiyatları uçtu!
Yorumlar 75
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2022 20:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
2K Games, Ubisoft'a özendi! Steam fiyatları uçtu!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×