3..2..1..Half Life 2: Aftermath!!!

Başar Özcan
Başar Özcan 3.06.2010 - 12:31
3..2..1..Half Life 2: Aftermath!!!
Sır gibi saklanan HL2: Aftermath videosu nihayet yayınlandı. Oyunu çok iyi bir biçimde özetleyen video sadece 35 saniye. Nefesinizi tutun ve indirmeye başlayın..

Aftermath'la ilgili verilmiş çok ayrıntılı bilgiler yok. Sadece, çok kısa ve yüzeysel bilgilerden bahsediliyor. Öncelikle belirtmemiz gereken; Aftermath'da, City 17 artık cehennemden farksız bir yerdir ve buradan kaçmamız gerekmektedir. Ve bilin bakalım kiminle? Half-Life 2'de gözle görülür bir yakınlaşmamızın olduğu Alyx, burada da bizim elimiz, kolumuz ve hatta saldırı gücümüz olacak. Birçok yerde beraber çarpışacağız ve bize oldukça fazla yardımı dokunacak. Combine'ların ana üssü olarak kabul edilen Citadel de, yine Aftermath'da önemli bir rol oynuyor. Hatta, uzayla bağlantıya geçeceği ve başımıza bayağı iş açacağı da söylenmekte.

İzlemek için buraya tıklayınız.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2021 16:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
3..2..1..Half Life 2: Aftermath!!!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×