3 boyutlu zekâ testi

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
3 boyutlu zekâ testi
Bundan bir kaç ay evvel "Dandik Savaşlar" projesi ile tanıştığımız Erdem Çorapçıoğlu bu sefer üç boyutlu mini oyun projesiyle bir kez daha karşımıza çıktı. Kendisinin hazırladığı, 3B Solo Test isimli oyun, çocukluk yıllarımızın değişmez zekâ oyunlarından olan Solo Test'in bilgisayara uyarlanmış bir versiyonu.

Oyunla iligli açıklamalar şu şekilde:

* 3B Solo Test oyunu, piyon ve delikli bir plastik platform uzerinde oynanan zekâ testinin 3 boyutlu gerçekleştirimidir.
* Oyun tamamen eğlence amaçlı geliştirilmiştir.
* Amaç en az sayıda taş ile oyunu bitirmektir.

NOT: Oyun içerisinde çok sayıda efekt, animasyon ve bilgi birimi kullanıldığından düşük işlemci/grafik konfigürasyonlarında çalışma esnasında problemler veya yavaşlamalar olabilir. Bu nedenlerle bazı sistemlerde oyun çalışmayabilir.

Hala test amaçlı yayınlanmakta olan bu oyunu herkesin denemesini ve buldukları hataları Erdem'e iletmelerini öneriyoruz.

Oyunu indirmek için buraya tıklayın.

İletişim için www.acikve.net
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.07.2021 14:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
3 boyutlu zekâ testi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×