"Apple iPad'den çok etkilendim"

Ozan Özarslan
Ozan Özarslan 3.06.2010 - 12:31
"Apple iPad'den çok etkilendim"
Epic Games'in başkan yardımcısı Mark Rein, Apple'ın yeni tablet bilgisayarı iPad'i çok beğendiğini ve bunun etkileyici bir buluş olduğunu söyledi. Rein, " iPad gerçekten çok etkileyci. Kullanılan malzemeleri ve ekran çözünürlüğü gerçekten mükemmel. Şaşırtıcı ve süper uygulamaları var. Apple, iPad ile bu yıla damgasını vuracaktır." şeklinde açıklama yaptı.

Mark Rein New York Times gazetesine verdiği demeçte, "ben, diğer şirketlerin Apple'ın yeni tablet bilgisayarı iPad'e karşı ne gibi hamleler yapacağını görmek için sabırsızlanıyorum." açıklamasında bulundu.

iPad'in içerisindeki oyun demolarından çok etkilendiğini dile getiren Mark Rein, "Bu kadar kısa zamanda bu oyunları nasıl geliştirdiklerine gerçekten çok şaşırdım. Oyunların oynanışına farklı bir yorum katacak olan iPad için, ilerleyen zamanlarda oyun yapabileceklerinin sinyalini verdi.

Kaynak

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.06.2022 09:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
"Apple iPad'den çok etkilendim"

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×