"Artık bundan sonra yıllık ek paket yapacağız"

"Artık bundan sonra yıllık ek paket yapacağız"

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 10.11.2013 - 11:49
WoW güncel kalmayı amaçlıyor
WoW'un bugüne kadar en fazla eleştirildiği noktalardan biri her ek paketin sonunda olan "ölü zaman"dır. Ek paketin son yaması çıkar, son boss kesilir, farmı da biter ve siz epiklerinizle, yapacak hiçbir şey olmadan yeni ek paketi beklersiniz. Pek çok oyuncu bu dönemde oyunu bırakırken, hep Blizzard için zararlı bir dönem olur. Oyunun yönetmeni Tom Chilton'a göre artık Blizzard bu mevzuyu aşmak istiyor. Yöntemleri de ek paketleri senelik çıkartmak. Bundan sonra ek paketlerin birbirlerine bağlanacağını söyleyen Tom Chilton Warlords of Draenor'dan sonraki iki ek paketin de planlamasını yaptıklarını söyledi. Yani aynı Garrosh'un tam yargılanmadan kaçıp zamanda geri dönmesi gibi bu ek paketin son bossu da bizi bir sonraki ek pakete geçirecek. Ve o ek paket Warlords of Draenor'dan bir sene sonra çıkacak.

"Artık bundan sonra yıllık ek paket yapacağız"
Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 00:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×