"Battlefield başarılı olsun istiyoruz"

"Battlefield başarılı olsun istiyoruz"

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 6.08.2013 - 22:16
Call of Duty: Ghosts yapımcısından sportmen açıklama
Call of Duty: Ghosts'un yapımcısı Mark Rubin rakipleri BF4 hakkında açıklamalarda bulundu. Verdiği bir röpörtajda pazarlama ekipleri ve yöneticiler ne kadar kanlı bir rekabet oluşturmaya çalışırsa çalışsın, yapımcı ekiplerin olayı öyle görmediklerini dile getiren Rubin, BF serisinde de yeni bir şey denendiği ve başarılı olunduğunda heyecanlandıklarını söyledi. Call of Duty eğer tek başına zirvede olsaydı bir noktadan sonra tekdüzeleşeceğini belirten Rubin bu yüzden Battlefield de dahil tüm yüksek profilli FPS'lerin başarılı olmalarını istiyor. Rubin'e göre bu rekabet onları "aç tutan" şey zira.

"Battlefield başarılı olsun istiyoruz"
Siz ne düşünüyorsunuz? Rubin açıklamalarında içten mi, yoksa sportmen gözükmek için biraz kasmış mı? Rekabet FPS türü için iyi mi? Yorumlarda belirtin!
Yorumlar 114
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2020 08:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×