"BioShock filmi hala aklımızda"

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 31.08.2010 - 15:21
Ken Levine, BioShock hakkında konuştu.

Irrational'ın patronu Ken Levine, BioShock'un filminin yönetmeninin Juan Carlos Fresnadillo olduğunu açıkladı ve halen yapımda olduğunu belirtti.

Filmin ne zaman biteceği hakkında bir açıklamada bulunmayan Levine, film işlerinin karışık olduğunu, bu yüzden bir tarih veremeyeceğini söyledi. Levine ayrıca BioShock'ı beyazperdeye aktarmanın çok zor olduğunu da belirtti.

Daha önce Pirates of the Caribbean'ın yönetmeni Gore Verbinski'nin filmi yöneteceği söyleniyordu ancak ibre 28 Weeks Later filmiyle tanınan Juan Carlos Fresnadillo'ya döndü.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2023 04:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
"BioShock filmi hala aklımızda"

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×