"Bu oyun MGS5 kadar değerli"

Ozan Özarslan
Ozan Özarslan 3.06.2010 - 12:31
"Bu oyun MGS5 kadar değerli"
"Bu oyun MGS5 kadar değerli"

Kojima Productions'ın sahibi ve MGS serisinin yaratıcısı Hideo Kojima, PlayStation'ın resmi dergisi olan OPM'nin İlgiltere'de yayımlanan sayısına "Metal Gear Solid: Peace Walker" hakkında açıklamalarda bulundu. Kojima, "Peace Walker'ın" "MGS 5" ile aynı değerde olduğunu söyledi.

Hideo Kojima, "MGS: Peace Walker, tasarım, öykü, geliştiren personel sayısı ve bütçe olarak "Metal Gear Solid 5" kadar büyük bir projedir. Bu oyun seriye katılan yan bir hikaye değildir. Portable Ops ya da Acid versiyonları gibi bir oyun değil, başlı başına bir oyundur." açıklamalarında bulunundu.

"Metal Gear Solid: Peace Walker" Japonya'da 18 Mart, Amerika'da 25 Mayıs, İngiltere'de ise 27 Mayıs 2010 tarihinde piyasaya çıkartılacak.

Kaynak

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 13:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
"Bu oyun MGS5 kadar değerli"

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×