"Gran Turismo 5, PS3'ün çok üzerinde!"

Emre Günen
Emre Günen 14.07.2010 - 11:12
Polyphony Digital'in patronu Kaz Yamauchi, oldukça iddialı
Uzun süredir yapım aşamasında olan ve hayranlarını bile bu kadar uzun süredir beklettiği için üzüntüye boğan Gran Turismo 5'in artık çıkması az bir zaman kaldı ve hakkında iddialı haberler gelmeye devam ediyor.

Şimdi de uzun süredir duyduğumuz en iddialı cümle ile karşılaştık. Polyphony Digital'in patronu Kaz Yamauchi, o kadar iddialı ki, Gran Turismo 5'in grafiklerinin bir sonraki jenerasyon seviyesinde olduğunu söyledi.

"Gran Turismo 5, PS3'ün çok üzerinde!"
Yamauchi: "Şu anda elde ettiğimiz görüntü kalitesi, PlayStation 3'ün çok üzerinde" şeklinde konuştu.

Yapımcıları oldukça iddialı olan Gran Turismo bu yıl, kasım ayında piyasaya sürülecek...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 19:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
"Gran Turismo 5, PS3'ün çok üzerinde!"

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×