"Hepiniz bir kar tanesi gibisiniz!"

Can Arabacı
Can Arabacı 28.01.2014 - 17:45
...diyor Blizzard.
Son çıkan StarCraft II yamasıyla birlikte oyunun "Arcade" kısmı tamamen bedava olmuştu. Artık Blizzard topluluğu tarafından oluşturulan binlerce haritayı 5 kuruş para ödemeden oynama şansına sahipsiniz yani. Ancak Arcade'in tamamen bedava oluşunun hiç de küçümsenmeyecek bir getirisi daha var: Harita Editörü.

"Harita Editörü daha önceden de vardı, yeni bir şey değil ki?" diyorsunuz biliyorum ve kısmen haklısınız da. Ancak bu yamayla birlikte önceden çeşitli kısıtlamalara tabii tutulan harita editörü zincirlerinden kurtuluyor ve çok daha kapsamlı hale geliyor. Bu da azıcık yeteneğiniz varsa kafanızdaki oyunu yapmak için Blizzard'ın kendi araçlarını kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Bununla da kalmayıp bizi kendi fikirlerimizi hayata geçirmemiz için teşvik ediyor Blizzard. Eğer "Oyun yapmak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum!" diyorsanız Blizzard'ın size mesajını aşağıdan izleyip, StarCraft II'nin harita editörüne gömülün deriz biz.


Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 02:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
"Hepiniz bir kar tanesi gibisiniz!"

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×