"Knack'i tüm aileniz oynasın istiyoruz"

"Knack'i tüm aileniz oynasın istiyoruz"

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 18.10.2013 - 23:57
Yahu ailelerimizi rahat bırakın!!
Need for Speed: Rivals'ın "Oyunumuzu anneniz bile oynayabilecek" açıklamasından sonra ünlü oyun firmalarının aile üyelerimizi hedef alması trendi devam ediyor. Bu sefer açıklamanın sahibi PS4'ün baş mimarı ve Knack'in tasarımcısı Mark Cerny. Tüm ailenin oynayabileceği bir oyun yaratmaya çalıştıklarını söylüyor Cerny. Söylediğine göre Knack herkesin bitirebileceği bir oyunmuş... Kolay zorluk seviyesinde oynadıkları sürece. Aynı eskinin Spyro'ları, Crash'leri gibi kolay zorluk seviyesi küçük yaştaki veya deneyimsiz oyuncuları hedef alırken Normal ve Zor zorluk seviyeleri sizin bizim gibi oyuncuları hedefliyor olacak. Ve ilk ön incelemelerin hepsinin buluştuğu ortak bir nokta mevcut: Normal'de dahi ölmenin ayıbı yok. Knack hakkında heyecanımızı dile getiriyor ve artık oyun yapımcılarımızdan işin içine aileleri karıştırmamasını talep ediyoruz. Ayıp oluyor!

"Knack'i tüm aileniz oynasın istiyoruz"
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 14:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×