"Neden PlayStation 3'e geçtim?"

Anıl Kalkan
Anıl Kalkan 31.12.2010 - 16:24
İlginç açıklamalar

Bu ilginç açıklama IGN'nin editörlerinden Hilary Goldstein'den geldi. Goldstein, Xbox sorumlusu olarak çalışıyordu ve son blog yazısında da diyor ki: "Neden PS3'e geçtim?"

"Neden PlayStation 3'e geçtim?"

Açıklamaları ise aynen şu şekilde:

"Konsol tercihimi artık PS3'den yana kullanacağım ama bu demek değil ki, gelecekte Xbox 360 oyunları oynamayacağım. Forza hala Gran Turismo 5'den daha iyi ve Halo da PS3'deki herhangi bir FPS'den çok daha iyi. Ben "fanboy" değilim ve gerçekten hangi sistemin "konsol savaşları"nı kazanacağıyla da ilgilenmiyorum. Sadece güzel oyunları oynamak istiyorum ve gelecek yılın oyun listesine bakınca da güzel "exclusive" oyunların PS3'e geldiğini görüyorum."

Ve ekliyor kendisi: "Sakın üzülmeyin Forza 4 ve sıradaki Halo oyunu, sizin için orada olacağım yine fakat sadece kısa bir tatil için!"

Artık merakla beklenen ise Microsoft'dan yeni hamleler ve Xbox 360 için açıklanacak bir oyun listesi. Aksi takdirde  2011'de Hilary Goldstein gibi bir çok oyuncu konsol değişikliği yapabilir.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2022 12:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
"Neden PlayStation 3'e geçtim?"

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×