"PS3'ü 3D ve Move için yaptık"

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 8.07.2010 - 12:27
Playstation'ın başındaki isimden ilginç açıklamalar

Sony Computer Entertainment patronu Kaz Hirai, PS3'ün ilk satışa çıktığı zaman fiyatının bu kadar yüksek olmasının nedenini 3D, Move ve Blu-ray teknolojileri olarak gösterdi.

Hirai, bütün bu teknolojilerin, PS3 piyasaya çıkmadan önce geliştirilme aşamasında olduğunu ve PS3'ün bu teknolojilere göre üretildiğini söyledi.

Hirai ayrıca piyasada bu teknolojileri ilk sunan değil, sorunsuz ve tam olarak geliştirilmiş biçimde sunan olmak istediklerini ve bu yönde çalıştıklarını belirtti.

Playstation Move'un bu eylül ayında piyasada olması bekleniyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 21:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
"PS3'ü 3D ve Move için yaptık"

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×