"Steam, PC pazarını öldürüyor!"

Mahmut Saral
Mahmut Saral 12.11.2010 - 12:15
Oyun satıcıları, Steam'e cephe aldı
Oyun satıcıları, Valve'ın online satış platformu Steam'e karşı cephe almış durumda. Yetkililer, Steam'in PC pazarını öldürdüğünü savunuyor. Bilindiği gibi Steam, dijital bir satış platformu. Genellikle de uygun fiyatlarıyla ve sık sık yaptığı heyecan verici kampanyalarla gündeme geliyor.

"Steam, PC pazarını öldürüyor!"
Görünüşe göre oyuncuların ucuz oyunlara akın etmesi, Steam'in oyunlara ulaşmada kolaylık sağlaması, diğer satıcıların istenen satışları yapamamasına sebep oluyor, daha doğrusu satıcılar böyle düşünüyor. Bakalım Valve'ın, özellikle de Gabe Newell'ın tepkisi nasıl olacak?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 20:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
"Steam, PC pazarını öldürüyor!"

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×