"Yamaoka olmadan da Silent Hill iyi yapılabilir"

Mahmut Saral
Mahmut Saral 16.08.2011 - 17:51
Yeni oyun SH: Downpour için yüreklere bidonlarca su serpen yorum
Silent Hill: Downpour'un tasarım yönetmeni Brian Gomez, yeni geliştirilen oyunda, Akira Yamaoka'nın olmamasının bir dezavantaj olarak görülmemesi gerektiğini düşünüyor. Gomez, Akira Yamaoka ile çalışılsaydı bunun çok güzel olabileceğini söylerken, ama ekipte yoksa da bu bir eksiklik olarak görülmemeli diyor. Gomez, Dexter'in bestecisi Daniel Licht'in ses ekibinin başında bulunmasından dolayı oldukça mutlu olduğunu da dile getirmiş. Zaten kendisi de Dexter hayranıymış.

Akira Yamaoka, bir süre önce Silent Hill ekibinden ayrılmış ve serinin milyonlarca hayranını üzmüştü. Yamaoka, bugüne kadar Silent Hill serisiyle adı bu kadar fazla anılan belki de tek isim.

Silent Hill: Downpour, PS3 ve X360 platformları için Vatra Games tarafından geliştiriliyor. 25 Ekim'de Kuzey Amerika'da, 28 Ekim'de de Avrupa'da raflarda olacak.

"Yamaoka olmadan da Silent Hill iyi yapılabilir"
Yorumlar 19
MK Okuru
MK Okuru 7.12.2022 17:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
"Yamaoka olmadan da Silent Hill iyi yapılabilir"

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×