3DS'in 3 boyutlu TV uygulaması yarın başlıyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 20.06.2011 - 10:40
Ve şimdi haberler...
Nintendo, yeni nesil el konsolu 3DS için televizyon uygulamasını, yarın Japonya'da başlatıyor. İlk etapta iki televizyon kanalıyla anlaşılmış. Bunlar; Fuji TV ve Nippon TV. Televizyon kanalı uygulamasını başlatabilmek için, kullanıcıların eStore'daki Itsu no Ma ni Terebi yazılımını ücretsiz olarak cihazlarına kurmaları gerekiyor. Ardından otomatik yükleme başlayacak ve sonrasındaki güncellemeler cihazda yerini alacak.

3DS'in 3 boyutlu TV uygulaması yarın başlıyor
Tabii ki envanter daha da genişleyecektir, ancak en önemli soru, "bu uygulamanın Avrupa ülkeleri için ne zaman başlatılacağı?"

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
3DS'in 3 boyutlu TV uygulaması yarın başlıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×