Açık dünya One Piece oyunundan ilk video geldi

Açık dünya One Piece oyunundan ilk video geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 18.12.2017 - 09:53
Luffy bu sefer yeni bir oynanış şekliyle karşımıza çıkıyor

One Piece World Seeker ortaya çıkan dedikodulardan sonra anime oyunları ile sık sık karşımıza çıkan Bandai Namco tarafından resmi olarak duyurulmuş ve oyuna ait ilk ekran görüntüleri de yayınlanmıştı. Duyurusu üzerinden henüz bir hafta geçmeyen One Piece World Seeker'ın ilk oynanış videosu da bugün yayınlandı

Açık dünya One Piece oyunu geliyor

One Piece World Seeker'ı serinin diğer oyunlarından ayıran en büyük özellik az önce de söylediğim gibi çizgisellik yerine tamamen açık dünya bir oynayışa sahip olması. Oyunun ilk videosuna baktığımızda ise bu açık dünyadan çok oynanış dinamiklerine yer verildiğini görüyoruz. Jet Pistol, Gatling Gun gibi özelliklerini sergileyen Luffy, ayrıca Gear Second ve Fusion gibi yeteneklerini de savaş alanına yansıtmış. tabi hikaye olarak serinin neresinde olduğunu bilmediğimiz için Gear 4 gibi özellikleri olacak mı emin değiliz. Gerçi yara izine bakacak olursak çokta geçmişe gidecek gibi gözükmüyor.

Oyundaki diğer karakterler ve Thousand Sunny ya da denize açılma konusunda şimdilik bir bilgi verilmemiş. PS4 ve Xbox One dışında PC için de çıkacak olan oyunun ilk videosu ise şu şekilde;

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 20:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.12.2017 17:43
Çizimler hiç One Piece evrenine uymuyor. Tahminimce bir şeytan meyvesi kullanıcısı tarafından Luffy farklı bir dünyaya hapsedilecek ve oradan da kendi dünyasına dönmek için bir yol arayacak. Aksi halde bu evren One Piece evrenine hiç benzemiyor, en azından bu video dahilinde.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sandora
Sandora 18.12.2017 17:11
Assassins of Kaizoku Oni olmuş :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.12.2017 11:45
Animesini hiç izlemedim ama eğlenceli görünüyor. Denenebilir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.12.2017 11:16
grand line, red line, new world tam anlamıyla evreni yansıtacaklarsa efsane olur.. gemi kullanmaya izin verirse daha da efsane olur ama sanmıyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×