Acony ile anlaşan GamersFirst’ün yeni oyunu "Parabellum"

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Acony ile anlaşan GamersFirst’ün yeni oyunu "Parabellum"
K2 Network’ün yayınladığı ve GamersFirst'ten ücretsiz indirilerek oynanan online Parabellum’un, San Francisco gerçekleştirilecek Oyun Geliştiricileri Konferansında (GDC) dikkatleri üzerine çekmesi bekleniyor.

Acony Games tarafından geliştirilen Parabellum, FPS ve MMO türünü bir araya getiriyor. Oyun içinde karakterler ve silahlar geliştirilebiliyor. Yapım günümüzden uzakta olmayan bir gelecekte geçiyor. Küresel askeri kuvvetlerin özelleştirilmesiyle birlikte emekli askerler, paralı asker olarak çalışanlar ve maceraperestler için son derece kârlı fırsatlar doğuyor. Oyuncular bir taraf seçiyor. Bunlardan biri CTF: anarşiyi uzak tutmaya adanmış bir kurum. Diğeri ise Syndicate: yıkmaya ve kargaşa çıkarmaya meyilli, şiddeti seven kişilerden oluşan bir topluluk. Bu arada C.I.N, yani bu gruplara anlaşmalı operasyonlar sağlayan Küresel Paralı Asker Ağı, bu işin sonundaki ödül olarak dünyanın kaderini kazanmak için birbiriyle yarışan iki rakip grubun her birine teklif götürüyor.

K2 Network Ülke Müdürü Gülümser Baran Şen oyunla ilgili olarak, "Parabellum Free2Play, yani ücretsiz indirilen oyunlardan beklenenleri bambaşka bir düzleme taşıyarak, yepyeni standartlar getirecek. Bu oyunun Ücretsiz Oyna pazarına kalite getirerek çıtayı herkes için yükselteceği gibi GamersFirst’ü de diğerlerin ayıran bir çizgi çekeceğine inanıyoruz." diyor.

Acony ile anlaşan GamersFirst’ün yeni oyunu
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2022 11:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Acony ile anlaşan GamersFirst’ün yeni oyunu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×