Activision, Medal of Honor'ı umursamıyor

Activision, Medal of Honor'ı umursamıyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 7.09.2010 - 13:36
Call of Duty'yi sarsmak çok zor
Treyarch, Call of Duty: Black Ops'u geliştiriyor. EA Games cephesinde ise, Medal of Honor'ın yeniden doğuşu söz konusu. Her ne kadar eleştirilere maruz kalan bir yapım olsa da, EA yetkilileri bu oyun hakkında iyi şeyler düşünüyor. Peki Medal of Honor, bu yeni oyunuyla Call of Duty'yi ne derece etkileyebilir? Activision Avrupa Call of Duty genel sorumlusu Michael Sportouch, Medalof Honor'ın, Call of Duty: Black Ops'un başarısına etki edeceğini düşünmüyor. Activision, oyun pazarını global olarak gördüklerini, işin sadece Medal of Honor'dan ibaret olmadığını belirtiyor.

Activision, Medal of Honor'ı umursamıyor
Black Ops, 9 Kasım'da raflarda olacak. Medal of Honor ise, 12 Ekim'de geliyor. MoH serisinin son oyunu Airborne, beklenen patlamayı yapamamıştı. Call of Duty serisinin son oyunu Modern Warfare 2 ise, 20 milyonu geçerek tüm zamanlar rekorunu ele almıştı. Bakalım bu 2 yeni oyun arasındaki düellonun galibi kim olacak?
Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2020 06:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×