Age of Conan'ı ücretsiz deneyin!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Age of Conan'ı ücretsiz deneyin!

         Aslında hiç denemeyin desek daha yerinde olacak; ama biz gene de haber niteliğinde olduğu için sizleri bilgilendirelim dedik. Zaten sınırlı interneti olanlar hiç yanaşmayacaktır bile. Funcom tarafından geliştirilen ve büyük umutlarla piyasaya sunulan MMO oyunu Age of Conan, piyasaya çıkışıyla birlikte olay yaratmıştı. Büyük satış rakamları elde etmiş ve WoW'a gerçek bir rakip geldiği bile söylenmişti; ama işler böyle ilerlemedi. Sürekli beliren hatalar ve bunlar için yayımlanan sayısız devasa yamalar, oyuncuları canından bezdirdi. Sürekli beklenen birşey vardı, o da oyunun ücretsiz deneme sürümünün gelmesi. Yapımcılar, nihayet bu çağrıya cevap verdi ve biraz geç olsa da Conan'ın 7 günlük ücretsiz deneme sürümünü indirmeye sundular. İndirmek ve Hyborian mekanlarını arşınlamak istiyorsanız 14 GBytes boyutundaki dosya için
Age of Conan'ı ücretsiz deneyin!
buraya tıklayınız.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 12:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Age of Conan'ı ücretsiz deneyin!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×